Rēzeknes jaunā naktspatversme radīs jaunas darbavietas

Pievērs uzmanību – raksts publicēts pirms 6 gadiem.

Rēzeknē no sestdienas, 1.aprīļa, darbu sāk jauna, renovēta un paplašināta naktspatversme, tajā tiks nodrošināti arī pilsētā līdz šim nepieejamie atskurbtuves pakalpojumi. Naktspatversme un atskurbtuve nodrošinās arī jaunas darbavietas pilsētā.

Rēzeknes jaunā naktspatversme un atskurbtuve atrodas vēsturiskajā pilsētas daļā, pretī pilsētas centrālajam tirgum. Līdz šim desmit gadus neizmantotā ēka ir renovēta un pielāgota patversmes un atskurbtuves vajadzībām. Ēkai pilnībā nomainīts jumts, atjaunota komunikāciju sistēma un kanalizācija, nostiprināti pamati un nesošās sienas.

Uzsākot darbu, patversmē varēs uzņemt līdz 50 klientiem. Ēkas pirmajā stāvā atradīsies telpas tiem bezpajumtniekiem, kuriem nav nepieciešama gultasvieta, bet gan vieta, kur pārnakšņot, savukārt otrajā stāvā būs izvietoti sociālie dzīvokļi. Ēkā tiks nodrošināti arī bezmaksas ēdināšanas pakalpojumi, tā saucamā zupas virtuve. Atskurbtuvē vienlaicīgi varēs atrasties seši cilvēki.

Rēzeknes jaunā naktspatversme arī sniegs jaunas darbavietas
00:00 / 00:53
Lejuplādēt

Lai gan jaunā patversme Rēzeknē darbu jau ir uzsākusi, palicis sakārtot vēl piegulošo teritoriju. Arī uz blakus esošās Bukmuižas ielas joprojām turpinās vērienīgi rekonstrukcija darbi.

Naktspatversmes un atskurbtuves ēkas rekonstrukcijas darbiem no pašvaldības finansējuma tika tērēts ap 600 tūkstošiem eiro.

Līdz šim naktspatversme atradās pilsētas daudzdzīvokļu mājas pirmajā stāvā, tajā varēja izvietot 30 klientus, tomēr ziemas aukstajā laikā ar šīm vietām bija par maz. Savukārt cilvēki stiprā alkohola reibumā līdz šim tika nogādāti Rēzeknes slimnīcā vai tika vesti uz atskurbtuvi Ludzā.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti