«Reģionu aliansei» pievienojas Šics, Bite, Vanaga; top saraksts EP vēlēšanām

"Reģionu aliansei" pievienojies atstādinātais Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) direktora vietnieks Mārtiņš Šics, kā arī bijušais Rīgas domes opozīcijas deputāts Jānis Mārtiņš Skuja un Saeimas deputātes Inga Bite un Inga Vanaga, informēja partijas priekšsēdētājs Andrejs Ence.

„Reģionu alianses” otrdienas valdes sēdē izvērtēti arī potenciālie deputātu kandidāti izvirzīšanai gaidāmajās Eiropas Parlamenta vēlēšanās no topošās politiskās apvienības „Latvijas Reģionu apvienība”(LRA).  

„Mums ir pietiekami daudz spēcīgu potenciālo pretendentu, kurus virzīsim no „Reģionu alianses” un kandidātu saraksts praktiski ir nokomplektēts. Tie ir cilvēki, kuri, mūsuprāt, var godam pārstāvēt  un prasmīgi pastāvēt par Latvijas interesēm Eiropas Savienībā. Mūsu izvēlētajiem deputātiem, tautas pārstāvjiem Eiropas Parlamentā būs jāveltī visi spēki, lai strādātu Latvijas iedzīvotāju labā,” uzsver „Reģionu alianses” valdes priekšsēdētājs Andrejs Ence. „Mūsu partijai nav kopēja valoda atrodama ar tām partijām un cilvēkiem, kuriem bijusi dota liela tautas uzticība un iespēja rīkoties, bet kuri to izniekojuši vai izsaimniekojuši. Līdz ar to pat netiek izskatīta iespēja sadarboties ar Aināra Šlesera un Einara Repšes pārstāvētajiem politiskajiem spēkiem. Mēs apvienosim spēkus ar tām partijām, ar tiem cilvēkiem, ar kuriem ir kopēji mērķi, vērtības un vienots redzējums mērķu sasniegšanai. Mūs vada rūpes un atbildība par Latvijas nākotni, par zemi, kur dzīvojam un cilvēkiem mums līdzās.”

„Reģionu aliansei” un Vidzemes partijai kopā ir  vairāk kā 700 biedri un jaunizveidotā reģionālā apvienība  piedalīsies gan Eiropas Parlamenta, gan Saeimas vēlēšanās. Interesi par  iespēju iesaistīties apvienībā jau šobrīd  ir izteikušas  vairākas politiskās partijas, kuras  pēc apvienības nodibināšanas tiek aicinātas tai pievienoties vai noslēgt savstarpējās sadarbības līgumu.

Ikšķiles  partija „Apvienība „Iedzīvotāji”” valdes sēdē jau pieņēmusi lēmumu pievienoties  topošajai„ Latvijas Reģionu apvienībai”.

Atbalstu apvienības dibināšanai  izteikuši arī citi reģionālie līderi: Mērsraga novada pašvaldības vadītājs Lauris Karlsons,  Mālpils novada pašvaldības vadītājs Aleksandrs Lielmežs un citi.

Apvienības dibinātāji ir pārliecināti, ka LRA varētu pārstāvēt vismaz pusi no Latvijas pašvaldībām.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Svarīgākais šobrīd

Informējam, ka LSM portālā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Turpinot lietot šo portālu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Uzzināt vairāk

Pieņemt un turpināt