Panorāma

Rīgā sāksies vērienīgi ielu remontdarbi

Panorāma

Būs jāmeklē nauda mediķu virsstundu apmaksai

Policija veikusi kratīšanas saistībā ar Āgenskalna tirgu

Policija veikusi kratīšanas saistībā ar Āgenskalna tirgu

Valsts policija saistībā ar  Āgenskalna tirgus novešanu līdz avārijas stāvoklim, par ko februārī tika ierosināts kriminālprocess,  veikusi vairākas operatīvās darbības, Latvijas Televīzijai apstiprināja Valsts policijas Ekonomisko noziegumu apkarošanas pārvaldes priekšnieka vietniece Ilze Sokolovska.

Vairākās vietās, tostarp personu dzīvesvietās, uzņēmumos un arī Rīgas Centrāltirgū, kur glabājās ar Āgenskalna tirgu saistītie dokumenti un līgumi, veiktas kratīšanas.

“Šis kriminālprocess ir saistīts ar Āgenskalna tirgus apsaimniekošanu, kā rezultātā valsts nozīmes kultūras piemineklis tika novests līdz tādam stāvoklim,  atklāja Sokolovska.

“Krimināllieta ir uzsākta un tiek izmeklēta pēc četriem pantiem. Šie noziedzīgie nodarījumi ir saistīti ar apdraudējumu īpašumam un saistībā ar amatpersonām,” pastāstīja Sokolovska.

Uz amatpersonām attiecas krimināllikuma panti par valsts amatpersonas bezdarbību, kā arī pilnvaru un dienesta stāvokļa ļaunprātīgu izmantošanu. Aizdomās turēto un aizturēto šajā lietā nav. 

KONTEKSTS:

Āgenskalna tirgus no šā gada 1.janvāra ir slēgts tā neapmierinošā tehniskā stāvokļa dēļ. Rīgas dome nolēma pārtraukt pašvaldības uzņēmuma "Rīgas centrāltirgus" nomas līgumu par Āgenskalna tirgus apsaimniekošanu, tā vietā lemjot izsolē meklēt privātu uzņēmēju, kas nomās tirgu uz 30 gadiem.

Nomniekam būs tirgus jāatjauno, par to domes atlīdzību nesaņemot. Noteikumos arī iekļauts punkts, ka tirgus statuss jāsaglabā.

Rīgas domes Īpašuma departamenta rīkotajā izsolē par Āgenskalna tirgus nomas tiesībām ir pieteicies viens pretendents - Kalnciema kvartāla īpašnieki. Izsole notiks 18.maijā.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti