Policija akcijā aicina domāt par drošību uz ceļa

No trešdienas visā Eiropas Savienībā norisinās Eiropas ceļu policijas tīkla akcija “ROADPOL Drošības dienas”, kuras mērķis – kopīgiem spēkiem panākt, lai šajā laikā uz Eiropas ceļiem nebūtu neviena ceļu satiksmes negadījuma ar bojāgājušiem un smagi ievainotiem cilvēkiem.

Statistika ir skarba. Šā gada deviņos mēnešos uz ceļiem gājuši bojā jau vairāk nekā 90, bet dažādus savainojumus guvuši vairāk nekā 3000 cilvēku.

Lai mazinātu negadījumu skaitu, talkā nereti nāk arī sabiedrība. Un, kā norāda policisti, dažādu pārkāpumu atklāšanā liels paldies jāsaka tieši iedzīvotājiem. 

"Katru dienu ir vairāki zvani no iedzīvotājiem uz dežūrdaļu par to, ka vadītāji, iespējams, ir alkohola reibumā, vadītāji brauc nepārliecinoši, vismaz tā liekas. Zvanītāji sniedz šo informāciju mums, un mēs tālāk, ja ir iespējams, vienmēr pārbaudām," pastāstīja policijas pārstāvis Anrijs Vents.

Gandrīz divu stundu laikā, ko Latvijas Televīzijas filmēšanas grupa pavadīja kopā ar Valsts policiju, tika reģistrēti divi pārkāpumi. Policisti atzīst, ka šādas dienas negadās bieži. Pastiprināti policijas reidi turpināsies līdz 23. septembrim, bet autovadītāji par drošību aicināti atcerēties vienmēr.  

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Latvijā
Ziņas
Jaunākie
Interesanti