Dienas ziņas

IKP trešajā ceturksnī sarucis par 1,7 %

Dienas ziņas

Dienas ziņas

Plāno uzlabojumus vilcienu e-biļešu sistēmā

Plāno uzlabojumus vilcienu e-biļešu sistēmā

"Pasažieru vilciens" plāno uzlabojumus vilcienu e-biļešu sistēmā.

Sistēma pašlaik ne vienmēr ir pieejama pasažieriem – tajā laiku pa laikam rodas bojājumi, ko izraisa tehniskas problēmas, kiberuzbrukumi, kas īpaši aktuāli bijis vasarā, kā arī problēmas ar banku maksājumiem.

Situācijās, kad e-biļešu tirdzniecība nav pieejama, tās joprojām var iegādāties gan kasēs, gan arī pie konduktoriem vilcienos. Tādēļ var teikt, ka risinājums paredzami dos uzlabojumus ne tikai vilcienu pasažieriem, bet arī uzņēmuma darbiniekiem, kuriem tas būs izdevīgi noslodzes samazināšanai. 

"Ir tā, ka šobrīd strādājam pie uzlabojumiem tīmekļa vietnei un mobilajai lietotnei. Attiecīgi šo uzlabojumu ietvaros tiks arī palielināta šo sistēmu veiktspēja. Pasažieriem uzlabotā tīmekļa vietne un lietotne būs pieejama nākamā gada otrajā ceturksnī," stāstīja "Pasažieru vilciena" pārstāve Sigita Zviedre.

Kompānijā norādīja – uzlabojumi tīmekļa vietnei un aplikācijai tiks veidoti uz jaunas, nevis esošās bāzes. Vienlaikus "Pasažieru vilciens" nākotnē varētu arī ieviest vēl vienu biļešu tirdzniecības veidu – biļešu automātus.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti