Dienas ziņas

Dienas ziņas

Dienas ziņas

Dienas ziņas

Pie Salu tilta – 29 nelegāli murdi

Pie Salu tilta Rīgā atrod 29 nelegālus murdus

Rīgas pašvaldības policija pie Salu tilta ir atklājusi 29 nelegālus, maluzvejnieku izliktus murdus. Kārtības sargi murdus no ūdens vilka trīs dienas un atbrīvoja arī vairākus metru garus samus, kas tajos bija noķerti.

Neapzīmētos tīklus ūdenī pie Salu tilta ar savu eholotu pamanīja kāds zvejnieks pagājušajā trešdienā un informēja pašvaldības policiju. Sākotnēji inspektori centās izlīdzēties ar tā saukto “kaķi” bet izrādījās, ka murdu ir tik daudz, ka to izcelšanai vajadzīgs nevis divu, bet četru vīru spēks un trīs dienas.

“Izcēlām 16 murdus,” saka pašvaldības policists Arvis Veldre. “Nākamajā dienā atkal vilkām, atradām vēl piecus. Pirmajā reizē bija pusmetru vēdzele un mazs sams. Otrajā reizē – četri sami no 1,2 līdz 1,4 metru garumā,” norāda Veldre.

Trešdien, 5.jūlijā, apsekojot teritoriju pie Salu tilta, darbinieki atkal pamanīja murdus. “Sākumā likās – tikai striķi. Taču tie atkal bija murdi, ap 16 metriem gari. Ir ierosināta lietvedība,” klāsta Veldre.

Paši murdu īpašnieki nav noķerti, jo tad būtu jāierīko slēpņi un jāgaida murdu licēji. Taču pārsvarā policijas darbinieki iesaistīti glābšanas darbos peldvietās un patrulēšanā uz ūdens, ķerot malu zvejniekus, tā nav tik aktīva. Maluzvejnieki to labi zina.

Inspektori  atzīst, ka tik daudz murdu pilsētā vēl nebija nācies atrast.

 

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Latvijā
Ziņas
Jaunākie
Interesanti