Pasta nodaļas darbinieces saindējušās ar stikla šķiedras līmes izgarojumiem

Krietnu trauksmi trešdienas rītā Mārupes pasta nodaļā radīja pēc skata necils, balts maiss. Darbinieces pamanīja, ka no tā sūcas laukā kāda nezināma viela. Pavisam neilgi pēc tam vairākām pasta darbiniecēm palika slikti un viņas tika hospitalizētas.

Slēgtajā pasta nodaļā palikusī darbiniece ir pārāk satraukta par notikušo, lai runātu kameras priekšā – divas viņas kolēģes šobrīd atrodas slimnīcā. No rīta, ierodoties darbā, manīta nepatīkama smaka, taču tikai vēlāk atklājies, ka tās avots ir viens no sūtījumiem.

Baidoties no iespējama tālāka apdraudējuma, Mārupes pasta nodaļā ieradās glābēji, policija un mediķi.

„Veicot negadījuma vietas aplūkošanu, atklājās, ka šī viela ir laivu stiklašķiedras līme. Darbinieki ir saelpojušies izgarojumus. Šobrīd nekādas bīstamības vairāk nav, tiek pārbaudītas telpas, lai mēs varētu pateikt, ka viss ir droši un atvērt pasta nodaļu,” saka Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta Rīgas reģiona pārvaldes operatīvais dežurants Ģirts Forands.

Pasta vadības pārstāvis norāda – līmi sūtīt pa pastu nav ļauts, taču viņi gaidīs oficiālu policijas atzinumu par vielas sastāvu, pirms vērsīsies pie pakas sūtītāja, kurš jau ir zināms. „Pa priekšu mums vairāk rūp darbinieku veselības stāvoklis un kā mēs varam viņiem palīdzēt,” norāda VAS „Latvijas Pasts” valdes loceklis Arnis Gulbis.

Cietušās sievietes Austrumu slimnīcā ārstē saindēšanās radītās problēmas un līdz pārbaužu rezultātu saņemšanai ir izolētas no pārējiem pacientiem. Vismaz viena no viņām šodien mājās doties vēl nevarēs.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti
Latvijā
Ziņas
Jaunākie
Interesanti