Par Sabiedrības integrācijas fonda sekretariāta vadītāja amatu turpinās sacensties 14 pretendenti

Sabiedrības integrācijas fonda (SIF) sekretariāta direktora atlases komisija piektdien, 11. oktobrī, nolēmusi uz konkursa otro kārtu izvirzīt 14 no 28 pretendentiem, kas bija pieteikušies atklātam konkursam. Pirmajā kārtā komisija vērtēja iesniegtos dokumentus un pretendentu atbilstību obligātajām prasībām, informēja Ministru kabinetā (MK).

Konkursa otrā kārta tiks uzsākta 14. oktobrī, un tās laikā pretendenti skaidros savu motivāciju ieņemt SIF sekretariāta direktora amatu, kā arī prezentēs vīziju par SIF darbības prioritātēm un attīstību. Tāpat otrajā kārtā tiks novērtēta pretendentu pieredze un izpratne sabiedrības integrācijas jomā, projektu un organizācijas vadībā, kā arī finansējuma piesaistē. Vienlaikus tiks novērtētas arī pretendentu komunikācijas, argumentācijas, prezentācijas un angļu valodas prasmes.

Trešajā kārtā izvirzītajiem pretendentiem būs jādemonstrē savas vadības kompetences komandas vadīšanā un lēmumu pieņemšanā.

Konkursa noslēgumā komisija, balstoties uz trešajā kārtā un visā konkursa gaitā novēroto, noteiks konkursa uzvarētāju. Pirms šī pretendenta virzīšanas apstiprināšanai amatā Valsts kancelejai ir tiesības apkopot pretendenta iepriekšējo darba devēju un sadarbības partneru atsauksmes. Potenciālo SIF sekretariāta direktoru amatā apstiprina SIF padome.

Konkursa pretendentu vērtēšanas komisiju vada Valsts kancelejas direktors Jānis Citskovskis, tās sastāvā ir: Ministru prezidenta ārštata padomnieks sabiedrības integrācijas jautājumos Hosams Abu Meri, Kultūras ministrijas valsts sekretāra vietniece starptautisko lietu, integrācijas un mediju jautājumos Zane Vāgnere, biedrības “Eiropas Kustība Latvijā” prezidents Andris Gobiņš un “Rīgas aktīvo senioru alianses” (RASA) valdes priekšsēdētāja Terezija Mackare, norāda MK.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Latvijā
Ziņas
Jaunākie
Interesanti