Sabiedrības integrācijas fonda sekretariāta vadītāja amatam pieteikušies 28 pretendenti

Konkursā uz Sabiedrības integrācijas fonda (SIF) sekretariāta direktora amatu pieteikušies 28 pretendenti, informēja fondā.

Amata konkurss, kas tika izsludināts 2. septembrī, norisināsies trīs kārtās. Pirmajā kārtā konkursa komisija izvērtēs iesniegtos dokumentus un pretendentu atbilstību obligātajām prasībām.  

No pirmās kārtas tālāk izvirzītie pretendenti pamatos savu motivāciju pretendēt uz SIF sekretariāta direktora amatu, kā arī prezentēs vīziju par SIF darbības prioritātēm un attīstību. Tāpat otrajā kārtā tiks novērtēta pretendentu pieredze un izpratne sabiedrības integrācijas jomā, projektu un organizācijas vadībā, kā arī finansējuma piesaistē. Vienlaikus tiks novērtētas arī pretendentu komunikācijas, argumentācijas, prezentācijas un angļu valodas prasmes. 

Konkursa trešās kārtas dalībnieki demonstrēs savas vadības kompetences šādās jomās: pārmaiņu vadīšana, lēmumu pieņemšana, stratēģiskais redzējums, komandas vadīšana un rezultātu sasniegšana. 

Balstoties uz trešajā kārtā un visā konkursa gaitā novēroto, konkursa komisija noteiks konkursa uzvarētāju. Pirms šo pretendentu virzīt apstiprināšanai amatā, Valsts kancelejai ir tiesības apkopot pretendenta iepriekšējo darba devēju un sadarbības partneru atsauksmes. Potenciālo SIF sekretariāta direktoru amatā apstiprina SIF padome. 

Konkursa pretendentu vērtēšanas komisiju vada Valsts kancelejas direktors Jānis Citskovskis. Tās sastāvā ir: Ministru prezidenta ārštata padomnieks sabiedrības integrācijas jautājumos Hosams Abu Meri, Kultūras ministrijas valsts sekretāra vietniece starptautisko lietu, integrācijas un mediju jautājumos Zane Vāgnere, biedrības “Eiropas Kustība Latvijā” prezidents Andris Gobiņš un “Rīgas aktīvo senioru alianse” (RASA) valdes priekšsēdētāja Terezija Mackare. 
 

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Latvijā
Ziņas
Jaunākie
Interesanti