Par Eiropas Latviešu apvienības vadītāju ievēlēta Elīna Pinto

Par Eiropas Latviešu apvienības (ELA) jauno vadītāju ievēlēta līdzšinējā priekšsēdētāja Kristapa Graša vietniece Elīna Pinto.

Elīna PintoMārtiņš Kalaus
  Viņa Latvijas Radio atzina, ka plāno turpināt iepriekšējā apvienības vadītāja iesāktos darbus. Viens no prioritārajiem virzieniem, kur jāturpina iesāktais, ir latviskās identitātes stiprināšana, kas saistīta ar latviešu valodu, kultūru.

   

  "Otrs ir iesaistes virziens – tā ir sadarbība ar Latvijas partneriem, līdzdalība sabiedriskos, politiskos, pilsoniskos procesos. Trešais ir ieguldījumu virziens. Tas nozīmē attīstīt ekonomisko sadarbību, pienesumu Latvijai, arī eksporta un investīciju veicināšanas virziens, kā arī ieguldījums, ko var dot mūsu tautiešu atgriešanās Latvijā," sacīja Pinto.

  Apvienības mājaslapā pieejamā informācija liecina, ka ELA apvieno ārpus Latvijas reģistrētas latviešu un latviešu sadraudzības nevalstiskās organizācijas Eiropā.

  ELA darbības mērķis ir pārstāvēt latviešu diasporas intereses Eiropas mērogā, tās biedru organizāciju darbības saskaņošana informācijas, izglītības un kultūras jomā un sadarbības projektu veicināšana starp biedru organizācijām, kā arī ar radniecīgām citu tautību emigrantu organizācijām.

  Latvijā
  Ziņas
  Jaunākie
  Interesanti