Panorāma

Ierosinās «Liepājas metalurga»maksātnespēju

Panorāma

«Delna»: Uzturēšanās atļauju kvotas rada korupcijas riskus

Kabanovam draud izslēgšana no partijas

«Panorāma»: Kabanovam draud izslēgšana no SC

Saeimas deputātam Nikolajam Kabanovam draud izslēgšana no partijas "Saskaņas Centrs". Iespējams, ka pēdējais piliens šādai rīcībai ir pirms divām nedēļām notikušais konflikts. Deputāts kādā pasākumā vicinājis dūres, bet tā noslēgumā izlecis pa otrā stāva logu. Par notikušo Kabanovs nevēlas runāt.

Pēc tam , kad pērn Nikolajs Kabanovs ieradās uz Saeimas komisijas sēdi iereibis un vēlāk saņēma ētikas komisijas stingrāko nopēlumu, viņš parlamenta darbā bija kluss un nemanāms. Taču pēdējās dienās redzams, ka deputātam grūtības sagādā gan pārvietošanās, gan arī sēdēšana parlamentārieša krēslā.

Kabanovs par traumām un apstākļiem, kādos tās guvi, runā nelabprāt: „Man liekas, ka pieklājīgi cilvēki tā neprasa. Es par savu privāto dzīvi nerunāju."

Kā ziņo Latvijas Televīzija, deputāts pirms neilga laika piedalījies komandas saliedēšanas pasākumā laikrakstā „Vesti Segodnja", kurā viņam radušās domstarpības ar kolēģi un politisko oponentu no partijas par „Dzimto valodu". Abu starpā izcēlies kautiņš, kura rezultātā Kabanovs izlēcis pa otrā stāva logu.

Frakcijas vadītājs Jānis Urbanovičs par sava kolēģa nedienām nav pilnībā informēts: „Es zinu, ka viņš pašreiz ir uz slimības lapas, un ir arī gulējis slimnīcā. Traumas gūšanas apstākļus es nezinu." Taujāts, vai Kabanovam turpmāk būs vieta partijā, Urbanovičs norāda: „Kad man kaut kas sakāms, es deputātam vispirms pasaku acīs pats."

Taču Latvijas Televīzijai tapis zināms, ka šoreiz Kabanova partijas biedru mērs ir pilns un viņam draud izslēgšana gan no partijas, gan iespēja nākamgad kandidēt vēlēšanās.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti
Latvijā
Ziņas
Jaunākie
Interesanti