Operatīvie dienesti svētkus aizvadījuši samērā mierīgi

Operatīvie dienesti Latvijas Republikas proklamēšanas simto gadadienu aizvadījuši salīdzinoši mierīgi.

Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests kopumā dzēsis 30 ugunsgrēkus. Divi izsaukumi bijuši saistīti ar nevietā atstātu lāpu dzēšanu Rīgā.

Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) mediķi devušies uz kopumā 887 izsaukumiem. Vairāk nekā 200 gadījumos mediķu palīdzība bijusi nepieciešama cilvēkiem, kas guvuši dažādas traumas, kuras NMPD raksturo kā ikdienišķas.

NMPD pārstāve Ilze Bukša pastāstīja, ka Rīgā, kur bija vislielākā svētku svinētāju koncentrācija, dienests piesaistīja papildu septiņas brigādes no citiem reģioniem, kuras dežurēja pasākuma vietās.

NMPD pārstāve Bukša par 18. novembriMadara Fridrihsone

  "Kopumā jāsaka, ka no mediķu skatu punkta mediķu dežūras šajās pasākuma vietās bijušas salīdzinoši mierīgas. Un vakardien, 18. novembra svētku laikā, Rīgā esam nogādājuši ārstniecības iestādēs. No rīta man parāda vienu cilvēku, kuram bija veselības problēmu saasināšanās, un vakarpusē tie ir četri cilvēki, kas nogādāti ārstniecības iestādēs... Par tādām salīdzinoši vienkāršām situācijām - kādai kundzei asinsspiediens ir svārstījies, kādam jaunākam vīrietim alkohola dēļ ir uzvedības traucējumi radušies un citas salīdzinoši vienkāršas traumas," skaidroja Bukša.

  Svētdien visā Latvijā ar dažādiem pasākumiem tika atzīmēta valsts simtgade.

  0 komentāri
  Pievienot komentāru
  Komentēt vari ar kādu no saviem sociālo mediju profiliem
  Latvijā
  Ziņas
  Jaunākie
  Interesanti