Ogrē izcēlies paaugstinātas bīstamības ugunsgrēks – deg riepas, veci auto un koki

Ogrē piektdien, 1. maijā, izcēlies paaugstinātas bīstamības ugunsgrēks, kurā aizdegās riepas, vecas automašīnas un koki.

Ugunsgrēka platība sasniedza 150 kvadrātmetrus, notikuma vietā strādāja 17 ugunsdzēsēji, dzēšanai izmantojot četras autocisternas.

Agrita Vītola: Par ugunsgrēku Ogrē Baiba Kušķe

Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta pārstāve Agrita Vītola informēja, ka izsaukums uz Ogri saņemts pulksten 12.53 un  pulksten 13.42 uguns izplatīšanos izdevās ierobežot. 

Virs ugunsgrēka vietas pacēlās melni dūmi, un tas ir izraisījis iedzīvotāju interesi. Vītola aicināja iedzīvotājus, ja viņi pamana melnos dūmus, netuvoties  notikuma vietai, apkārtnes iedzīvotājiem vēlams aizvērt logus un neuzturēties ārpus telpām. 

Pēc vairāku stundu darba piektdien vakarā ugunsdzēsējiem izdevies ugunsgrēku likvidēt.

Kā novēroja aģentūra LETA, ugunsgrēks izcēlās SIA "Vovadims" teritorijā. "Firmas.lv" informācija liecina, ka firma nodarbojas ar auto remontu un apkopi, automobiļu rezerves daļu un piederumu vairumtirdzniecību.

Uzņēmums vienādās daļās pieder Vladimiram Černiškovam un Vadimam Ļeščovam. Dati par pērnā gada apgrozījumu nav pieejami, bet 2018. gadā tas strādājis ar 10 840 apgrozījumu un 89 834 eiro zaudējumiem.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Latvijā
Ziņas
Jaunākie
Interesanti