No nākamās nedēļas ierobežos satiksmi pa Ķeguma HES tiltu

No nākamās nedēļas autobraucējiem būs jārēķinās ar ierobežojumiem Ķeguma hidroelektrostacijas (HES) remontdarbu dēļ. Ierobežojumi gan neattieksies uz satiksmes autobusiem un skolēnu autobusiem, kā arī gājējiem, tomēr jārēķinās, ka noteiktās diennakts stundās tilts būs slēgts.

Satiksmes dalībniekiem Daugavas šķērsošanai iesaka izmantot apbraucamos ceļus gar Rīgas vai Pļaviņu HES. Plānots, ka ierobežojumi stāsies spēkā pirmdien, līdz ar to Muzeju nakts dēļ šajās brīvdienās autosatiksme netiks apturēta, tāpat tā tiks atjaunota nākamajās brīvdienās Ķeguma novada svētku laikā.

''Tā kā ir sākušies aktīvi Ķeguma HES aizvaru remontdarbi, no pirmdienas, 23.maija, autobraucējiem ir jārēķinās ar to, ka noteiktās stundās tik tiešām tiks ierobežota satiksme pār Ķeguma HES tiltu.

Informācija par tilta slēgšanas laikiem ir pieejama mājaslapā Latvenergo.lv. Autobraucējiem līdz ar to ir jāizvēlas citi apbraucami ceļi, Rīgas HES vai Pļaviņu HES tilta autoceļi. Tilta darbības ierobežojumi neattiecas uz satiksmes autobusiem un skolēnu transportu, kā arī gājējiem. Lai iedzīvotājiem nerastos papildu neērtības, tad tilts netiks slēgts Muzeju nakts un Ķeguma novada svētku laikā,'' stāsta akciju sabiedrības „Latvenergo” pārstāve Ivita Bindere.

Satiksmes organizācijas izmaiņas ar VAS “Latvijas Valsts ceļi” saskaņo un īsteno būvuzņēmējs SIA “Latvijas Energoceltnieks”.

Informācija par tilta darbību ir publicēta arī www.lvceli.lv.

Autobraucēju ievērībai uz apkārtnes autoceļiem ir izvietotas brīdinājuma zīmes par Ķeguma HES tilta slēgšanu.

 

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti
Latvijā
Ziņas
Jaunākie
Interesanti