Mediju uzraugs pirmdien vētīs «situāciju Latvijas Radio»

Nacionālā elektronisko plašsaziņas līdzekļu padome (NEPLP) pirmdien, 17.jūlijā, vētīs „situāciju Latvijas Radio”, piektdien, 14.jūlijā, norādīja padomes priekšsēdētāja Dace Ķezbere.

„NEPLP ir izsludinājusi sēdi plkst. 13, kuras darba kārtībā ir situācija Latvijas Radio un plkst. 14 preses konference. Visi laipni aicināti! Sniegsim savu redzējumu,” sacīja Ķezbere.

Viņa gan atturējās atbildēt uz jautājumu, vai tur tiks izlemta arī radio vadības nākotne. „Vēlreiz atkārtoju – Latvijas Radio situācija ir dienas kārtības jautājums,” sacīja Ķezbere.

NEPLP vadītāja Dace Ķezbere par sēdes sasaukšanu, lai lemtu par Latvijas RadioEdgars Kupčs

Ziņots, ka trešdien LR kolektīvs vēstulē izteica neuzticību padomes priekšsēdētājas vietniekam Ivaram Āboliņam, kurš padomē ir atbildīgs par radio lietām. Viņš pats šo radio darbinieku soli nosauca par mēģinājumu izdarīt politisku spiedienu uz NEPLP. Abu pušu nesaskaņas uzvirmoja pēc tam, kad NEPLP nolēma, ka vienam no LR kanāliem - "pieci.lv" - ir jāatskaņo 80% Latvijā radīta mūzika. Vēl viens nesaskaņu cēlonis ir LR un Latvijas Televīzijas lēmums vairs nesadarboties ar Ventspils pašvaldību attiecībā uz šovu "Muzikālā banka" un "Latvijas sirdsdziesma" veidošanu. NEPLP aicināja paskaidrot sabiedrisko mediju vadību šos soļus.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti
Latvijā
Ziņas
Jaunākie
Interesanti