LM: «Ziedkalnē» dzimušais bērns nav adoptēts

Pievērs uzmanību – raksts publicēts pirms 8 gadiem.

Labklājības ministrija (LM) noraida LTV raidījumā „Panorāma” izskanējušos apgalvojumus, ka valsts sociālās aprūpes centra Zemgale filiāles „Ziedkalne” iemītnieces dzimušais bērns ir adoptēts.

LM paziņojumā medijiem norāda, ka bērns šobrīd atrodas audžuģimenē un bērna adopcijas process nav uzsākts. Savukārt bērna vecvecāki, kuri reti uzturas Latvijā, ir atteikušies ņemt aizbildnībā savu mazbērnu.

Ņemot vērā TV sižetā izskanējušo informāciju, bāriņtiesa vēlreiz mēģinās sazināties ar vecvecākiem, lai noskaidrotu, vai viņi patiešām atsakās no aizbildnības.

LM uzsver, ka bērns nekad nav atradies adoptējamo bērnu sarakstos.

Jau ziņots, ka kāda „Ziedkalnes” iemītniece ir piedzemdējusi bērniņu, bet par to bērna vecmāmiņa uzzināja tikai no vēstules, kurā viņai vaicāja, vai viņa nevēlas mazulīti adoptēt.

Šīs gadījums met smagu aizdomu ēna pār sociālās aprūpes centru “Ziedkalne” Vilces pagastā - aizdomas par vairāku vīriešu un sieviešu seksuālu izmantošanu un noslēptu grūtniecību.

 Pamatojoties uz šīm aizdomām, “Ziedkalnes” vadītāja Aija Petuhova uz laiku tika atstādināta no amata. Kaut arī policijas ierosinātais kriminālprocess vēl ir izmeklēšanas stadijā, labklājības ministrs Uldis Augulis (ZZS) viņu amatā atjaunojis. 

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti