Lieldienās lielākā daļa pasta nodaļu nestrādās

Lieldienu brīvdienās lielākā daļa Latvijas pasta nodaļām nestrādās, un šajā laikā iedzīvotāji pasta pakalpojumus varēs saņemt tikai atsevišķās pasta nodaļās, bet darbs kā parasti notiks sestdien. Tāpat šajā laikā nebūs iespējams nosūtīt telegrammas, un neiznāks laikraksti, savukārt pensijas visiem to saņēmējiem tikušas izmaksātas jau pirms svētkiem.  

18.aprīlī, Lielajā Piektdienā, 20. un 21.aprīlī, attiecīgi Pirmajās un Otrajās Lieldienās, gandrīz visas Latvijas Pasta nodaļas būs slēgtas; atvērtas būs tikai atsevišķas nodaļas lielākajos tirdzniecības centros, bet dažām pasta nodaļām būs mainīti darba laiki. Sestdien, 19.aprīlī, visas pasta nodaļas strādā saskaņā ar ierasto sestdienas darba režīmu.

Pensijas un pabalsti, kuru saņemšanas datums ir 14. un 15.aprīlis, klientiem tiks izmaksāti 14.aprīlī; 15.aprīlī naudas izmaksu varēs saņemt klienti, kuriem par izmaksas datumu noteikts 16. un 17.aprīlis; 16.aprīlī klienti varēs saņemt pensijas un pabalstus, kuru izmaksas datums ir 18. un 19.aprīlis; 17.aprīlī naudas izmaksu varēs saņemt klienti, kuriem par izmaksas datumu noteikts 20. un 21.aprīlis.

No 18. līdz 21.aprīlim telegrammu piegāde nenotiks. Šajā laikposmā netiks izdoti laikraksti un žurnāli. Savukārt „Western Union” naudas pārvedumu pakalpojumi Lieldienu brīvdienās tiks sniegti lielākajā daļā strādājošo pasta nodaļu.

Precīza informācija par darba laika izmaiņām ir pieejama šeit.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti
Latvijā
Ziņas
Jaunākie
Interesanti