Lielajā Juglā ielūzušais zēns atrasts bez dzīvības pazīmēm

Pievērs uzmanību – raksts publicēts pirms 1 gada.

Svētdien Lielajā Juglā ielūzušais zēns ceturtdien atrasts bez dzīvības pazīmēm trīs kilometrus no nelaimes gadījuma vietas, aģentūra LETA uzzināja Valsts policijā.

Kopš svētdienas, 13.februāra, pēcpusdienas glābēji Ropažu novadā meklēja Lielajā Juglā ledū ielūzušu cilvēku. Zaķumuižā upē bija ielūzis un pazudis 2014. gadā dzimis zēns. Tika sākta zēna aktīva meklēšana, kurā piesaistīti plaši operatīvo dienestu spēki.

Visas šīs dienas, no svētdienas līdz ceturtdienai, 17. februārim, norisinājās meklēšana, kurā aktīvi iesaistījās gan Valsts policija, gan Valsts ugunsdzēšanas un glābšanas dienesta ūdenslīdēji, kā arī Rīgas pašvaldības policijas ūdenslīdēji un glābēji, organizācijas "Bezvēsts.lv" brīvprātīgie ar nepieciešamo tehniku un zēna radinieki.

Kā aģentūru LETA informēja Valsts policijā, meklēšanas darbus apgrūtināja laikapstākļi, straume, ledus un ūdenstilpes dziļums, kurš dažviet sasniedza pat četrus metrus.

Ceturtdien, 17. februārī, mainīgo laikapstākļu ietekmē ledus upē bija pakusis. Zēna radinieki, apsekojot upi ar laivu, 20 metrus no krasta un trīs kilometrus no vietas, kur zēns ielūza upē, pamanīja zēna līķi.

Tika konstatēts, ka atrastā persona ir 2014. gadā dzimušais puisītis, kurš 13. februārī ielūza ledū. Valsts policija par notikušo ir sākusi kriminālprocesu.

Policija izsaka visdziļāko līdzjūtību zēna ģimenei un tuviniekiem, kā arī pateicību par meklēšanas darbiem visām iesaistītajām iestādēm un brīvprātīgajiem.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti