Dienas ziņas

Plāno intensīvāk mācīt latviešu valodu ukraiņu skolēniem

Dienas ziņas

Dienas ziņas

Lidostā "Rīga" vairāki atcelti un pārcelti reisi

Lidostā «Rīga» sniegputeņa dēļ vairāki atcelti un pārcelti reisi

Sniegputeņa dēļ pirmdienas rītā lidostas "Rīga" skrejceļu uz neilgu brīdi nācās slēgt, taču dienas gaitā vairāki lidojumi atcelti un daudzi reisi pārcelti. 

Pirmdien lidostā cilvēku daudz. Viens no iemesliem – reisi atcelti vai kavējas. Ceļotāji cerību pilni gaida paziņojumus ar uzaicinājumu doties uz iekāpšanas platformu, daži šādu aicinājumu gaida jau vairāk nekā piecas stundas.

Piemēram, Laura stāsta, ka kopā ar vīru un diviem bērniem lidostā ieradās 5.00 un ap 12.00 arvien nebija skaidrs, vai lidojums vispār notiks. Savukārt lietuvietes Viktorijas lidojumu uz Nīderlandes galvaspilsētu atcēla. Agnese, kas gaida lidojumu uz Parīzi, saka: "Mums bija jālido septiņos uz Parīzi. Divas stundas nosēdējām lidmašīnā, tad atgriezāmies terminālī. Gaidām līdz četriem. Ceru, ka tomēr lidojums būs. Trīs dienu atvaļinājums un viena diena gandrīz nost."

Jau agrā pirmdienas rītā lidostas administrācija ziņoja, ka gaidāmas reisu kavēšanas, bet jau plkst.9 bija skaidrs, ka skrejceļš nav drošs apledojuma dēļ. Apledojums atjaunojās, vēl pirms uzturēšanas tehnika bija pabeigusi darbu. 

Lidostas "Rīga" pārstāve Ilze Salna norāda: "Ļoti strauji veidojās apledojums, tāpēc tika pieņemts šis lēmums. Tagad no 11.00 lidojumi ir atsākušies, skrejceļš ir vaļā. Bet, protams, ka vairāki reisi ir atcelti, bijušas kavēšanas, un gaidāms, ka tās būs visas dienas garumā, ņemot vērā, ka lidojumu saraksts ir mainījies."

Arī nosēšanās Rīgā kavējas. Vairākas lidmašīnas pārvirzītas un kaimiņvalstīm, citu lidmašīnu apkalpe pati lēmusi doties uz citu lidostu vai pat atgriezties valstī, no kuras izlidoja. 

Lidostā norāda, ka uzturēšanas darbi notiek katru brīdi, kā uz skrejceļa nav lidmašīnas. Strādā ap 30 tehnikas vienībām. Lidostā paredz, ka līdzīgi kavējumi var veidoties arī nākamo dienu laikā, tāpēc ceļotājus aicina sekot līdzi aktuālākajai informācijai lidostas mājaslapā. 

Jau ziņots, ka pirmdien Latvijā plosās sniegputenis un ir apgrūtināta braukšana uz autoceļiem. 

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti