Lems par Brokas iecelšanu «Latvijas gaisa satiksmes» valdē

Valstij piederošās akciju sabiedrības ”Latvijas gaisa satiksme” akcionāre - Satiksmes ministrija - piektdien sasaukusi akcionāru sapulci, kas lems par demisionējušās tieslietu ministres, Nacionālās apvienības pārstāves Baibas Brokas atjaunošanu uzņēmuma valdes locekles amatā.

Skaidrojot iemeslus, kādēļ nolemts atgriezties labi atalgotajā ”Latvijas gaisa satiksmes” valdes locekļa amatā, Baiba Broka iepriekš Latvijas Radio norādīja:

”Tā kā es esmu viena vai varbūt vienīgā aviācijas tiesību speciāliste Latvijā, tas ir tikai loģiski, ka ir ar aviāciju saistīti piedāvājumi. Kā viena no varbūtībām ir tāda piedāvāta. Es tur esmu strādājusi un man arī tīri profesionāli tā kvalifikācija atbilst. Tā ir tā joma, kur es starptautiski esmu bijusi dažādās darba grupās, pasaules līmeni iekarojusi un parādījusi, ko es varu, ka kaut kāda izpratne man ir. Tas būtu loģiski, ka es varētu atgriezties aviācijā. Vai Latvijas uzņēmumā? Nezinu, ir vairāki varianti, bet ”Latvijas gaisa satiksme” varētu būt viena no jomām, kur es domātu atgriezties, jā.”

Lai arī satiksmes ministrs Anrijs Matīss bija pieļāvis, ka lēmums par Brokas atjaunošanu ”Latvijas gaisa satiksmes” valdē varētu tikt pieņemts jau pirms nedēļas notikušajā ”Latvijas gaisa satiksmes” akcionāru sapulcē, kur tika lemts par uzņēmuma peļņas sadali, jautājums toreiz tomēr netika iekļauts sapulces darba kārtībā.

Šīs nedēļas sākumā izplatītajā paziņojumā Satiksmes ministrija norāda, ka Broku nolemts atjaunot ”Latvijas gaisa satiksmes” valdē, ņemot vērā viņas iepriekšējo pieredzi šajā uzņēmumā.

Pirms kļūšanas par tieslietu ministri Broka ”Latvijas gaisa satiksmē” atbildēja par Administratīvā departamenta darbu un starptautisko projektu koordināciju. Satiksmes ministrija arīdzan norāda, ka politiķei ir izsniegti vairāki nozīmīgi sertifikāti, kas apliecina viņas kompetenci aviācijas jomā.  Broka arī atjaunos savu Rīgas domes deputātes mandātu.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Latvijā
Ziņas
Jaunākie
Interesanti