Latvijas Zaļās partijas kongresā pārvēlēs valdi un gatavosies vēlēšanām; cer iekļūt Rīgas domē

Latvijas Zaļā partija sestdien, 1.aprīlī, Ādažos pulcēsies uz ikgadējo kongresu, kurā notiks arī politiskā spēka valdes vēlēšanas. Tāpat kā citām partijām arī Zaļās partijas šāgada kongress būs veltīts pašvaldību vēlēšanām.

Partijas valdes priekšsēdētājs Edgars Tavars uzsver, ka lielākais izaicinājums būs vēlēšanās iekļūt Rīgas domē, kur Zaļā partija nav bijusi pārstāvēta trīs sasaukumus, bet šoreiz startēs kopā ar Zemnieku savienību.

„Manā ieskatā mums ir ļoti stingri jāuzstāj uz to, ka mēs atgriežamies pie vides politikas nozares pārraudzības. Lai dabas aizsardzība nepastāv „de iure” uz papīra, bet pastāv arī faktiski. Citreiz nav jēgas, ka mums ir birokrātiski slogi dabas aizsardzībā, bet ir kādi īpaši priviliģētie, uz kuriem šie nosacījumi neattiecas. Uzskatu, ka jābūt - kā minimums - atsevišķam valsts vides ministram bez milzīga administratīva aparāta,” uzsver Tavars.

Tavars: Jābūt atsevišķam Valsts vides ministram bez milzīga administratīva aparāta

  Savukārt kā lielākās kļūdas Tavars min varas zaudēšanu vides ministrijā un politiķu pārkāpumus – bijušā veselības ministra Gunta Belēviča demisionēšanu, bijušā Jūrmalas mēra Gata Truksņa gāšanas no amata un Rīgas mēra amata kandidātu virzīšanu.

  Kļūda rakstā?

  Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

  Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

  Latvijā
  Ziņas
  Jaunākie
  Interesanti