«Latvijas Valsts meži» sporta, kultūras un trūcīgo atbalstam ziedos četrus miljonus eiro

Sporta, kultūras un izglītības, kā arī dažādu sociālā atbalsta pasākumiem „Latvijas Valsts meži” šogad ziedos 4 miljonus eiro.

Tas izriet no Zemkopības ministrijas informatīvā ziņojuma, kuru otrdien, 14.novembrī, plānots izskatīt Ministru kabineta sēdē.

Zemkopības ministrijas Meža departamenta direktors Arvīds OzolsMadara Fridrihsone

  “Tas ir valdes priekšlikums. Sadalījums īstenībā ir tradicionālais. Pagaidām mums nav vajadzības neko mainīt. Tas ir no četriem miljoniem saskaņā ar likumu atļautajām jomām – sportam, kultūrai un mākslai, izglītībai un zinātnei, un sociālajai palīdzībai,” pastāstīja Zemkopības ministrijas Meža departamenta direktors Arvīds Ozols.

  Atbalstā sportam paredzēts atvēlēt divus miljonus eiro, kultūrai un mākslai – 600 tūkstošus eiro, tikpat arī sociālajai palīdzībai, bet izglītībai un zinātnei – 800 tūkstošus eiro.

  Aizvadītajā gadā „Latvijas Valsts mežu” ziedotie līdzekļi izmantoti, piemēram, paralimpisko sportistu dalībai starptautiskajās sporta sacensībās un starptautiskajam jaunā teātra festivālam „Homo Novus”. 100 tūkstoši eiro atvēlēti spēlfilmai „Nameja gredzens”.

  Latvijā
  Ziņas
  Jaunākie
  Interesanti