Dienas ziņas

Dienas ziņas

Dienas ziņas

Ikšķilē veido sēklu lolotāju tīklu

Koncertā vāks līdzekļus vēža slimniekiem

Latvijas Televīzija aicina labdarības koncertā ziedot vēža slimnieku atbalstam

Pašlaik vēl rit pēdējie sagatavošanas darbi, bet jau otrdien, 7. maijā, vakarā “Arēnā Rīga” un Latvijas Televīzijas ekrānos būs skatāms labdarības koncerts “Vienoti par iespēju”. Tajā populāri Latvijas mūziķi kopā ar ziedot.lv  un Latvijas Televīziju aicinās ziedot vēža slimnieku atbalstam.

"Arēnā Rīga" skatuve vēl tikai top, bet otrdien uz tās kāps vairāk nekā 30 iecienīti Latvijas mākslinieki, toskait hiphopa un alternatīvā roka izpildītāji. Šogad koncertā uzstāsies Intars Busulis, "Skyforger", "Dzelzs vilks", "Putnu balle" un daudzi citi. Dažādi mūzikas žanri, bet kopīga ideja – atbalstīt cilvēkus, kuri cīnās ar onkoloģiskām slimībām.

Koncerta producents Dāvis Ābrams uzsver, ka ļoti, ļoti daudzi mūziķi gribēja spēlēt, bet diemžēl nācās daudziem atteikt, jo jāiekļaujas trīsarpus stundās. "Mēs nevaram salikt visus. Bet es domāju ka tie, kuri netika šogad, varēs piedalīties nākamgad. Domāju, ka nākamgad būs vēl lielāka atsaucība," viņš iedrošina. 

Ideja par labdarības koncertu mūziķiem dzima pirms gada, lai atbalstītu savu kolēģi Valteru Frīdenbergu. Diemžēl Valteru pagājušā gada nogalē nāvējošā slimība pieveica, bet daudziem citiem cīņa ar vēzi turpinās. Šogad organizatori vēlas atbalstīt 12 onkoloģiskos pacientus, kuru ārstniecībai kopumā nepieciešami vairāk nekā 270 000 eiro.

Tam tiks ziedoti visi ienākumi par biļetēm.

Gan koncerta laikā, gan pirms un pēc tam ikviens var ziedot arī portālā ziedot.lv vai zvanot uz ziedojuma tālruni 90067003 (maksa par zvanu 1,42 eiro). 

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Latvijā
Ziņas
Jaunākie
Interesanti