Kursīte Saeimas vēlēšanās varētu startēt no apvienības «Attīstībai/Par!», nevis «Vienotības»

"Latgales partija" valdes sēdē pārrunās politiķes Janīna Kursītes lēmumu gaidāmajās Saeimas vēlēšanās nestartēt no apvienības "Jaunā Vienotība" saraksta, aģentūrai LETA sacīja "Latgales partijas" priekšsēdētājs Aldis Adamovičs, piebilstot, ka neatbalsta Kursītes lēmumu.

Kursīte aģentūrai LETA apstiprināja, ka no "Vienotības" saraksta neplāno startēt.

Šādam lēmumam galvenais iemesls ir tas, ka vairākas "Latgales partijas" nodaļas - Daugavpils, Balvu un Dagdas - iestājas pret to.

Kursīte teica, ka apvienība "Attīstībai/Par!" ir uzrunājusi viņu startēt no tās saraksta gaidāmajās Saeimas vēlēšanās. "Viņi mani ir uzrunājuši, drīzumā tiksimies un, cerams, pieņemšu viņu priekšlikumu," pastāstīja Kursīte.

Viņa teica, ka nopietni apsver iespēju startēt tieši no apvienības "Attīstībai/Par!" saraksta, jo tādējādi "Latgales partijai" ir iespēja veidot lielāku pārstāvniecību.

Pastāv lielāka iespēja, ka nākamajā Saeimā tiks ievēlēti pēc iespējas vairāk deputātu no "Latgales partijas", kas viņai ir būtiski.

Kursīte atzina, ka saņēmusi arī piedāvājumu kandidēt Saeimas vēlēšanās no partijas "Progresīvie", taču "Attīstībai/Par!" idejas viņai šķiet tuvākas. "Viņiem ir ļoti daudz labu ideju. Mūs, latgaliešus, interesē Latgales attīstība, tostarp ideja pārcelt dažādas iestādes uz reģioniem, jo visi nevar strādāt Rīgā, kādam ir jāstrādā arī reģionos," teica Kursīte.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Latvijā
Ziņas
Jaunākie
Interesanti