Panorāma

«Latvijas Avīze» šodien atzīmē 25 gadu jubileju

Panorāma

Valmierā pirmizrāde bērniem - «Vējš vītolos»

Kultūras ministres komandējumu pieminēs vēl ilgi

Kultūras ministres komandējumu pieminēs vēl ilgi

Finansiālie zaudējumi valstij nav lieli, bet morālie - milzīgi. Tā eksperti komentē notikumu attīstību ap kultūras ministres Žanetas Jaunzemes-Grendes komandējumu uz Austrāliju, kas sabiedrībā izpelnījies asu kritiku. Kamēr daļa Austrālijas latviešu uzsver vizītes nozīmīgumu, citi norāda, ka ilgais komandējums iekritis tieši Ziemassvētku un Jaungada brīvdienās, ka ministri braucienā pavadījis arī vīrs, ka līdz galam nav izskaidrots viesnīcu jautājums un par biļetēm samaksāts ļoti dārgi.

Lai atvairītu pārmetumus, Kultūras ministrija šodien publicējusi plašu ministres darba grafiku. Tikmēr ētikas speciāliste Skaidrīte Lasmane uzskata -- šādi mikroskandāli nodara būtisku kaitējumu. Tie padziļina plaisu starp sabiedrību un valdību.

Finansiālie zaudējumi valstij nav lieli, bet morālie - milzīgi. Tā eksperti komentē notikumu attīstību ap kultūras ministres Žanetas Jaunzemes-Grendes komandējumu uz Austrāliju, kas sabiedrībā izpelnījies asu kritiku. Kamēr daļa Austrālijas latviešu uzsver vizītes nozīmīgumu, citi norāda, ka ilgais komandējums iekritis tieši Ziemassvētku un Jaungada brīvdienās, ka ministri braucienā pavadījis arī vīrs, ka līdz galam nav izskaidrots viesnīcu jautājums un  par biļetēm samaksāts ļoti dārgi.  Lai atvairītu pārmetumus, Kultūras ministrija šodien publicējusi plašu ministres darba grafiku. Tikmēr ētikas speciāliste Skaidrīte Lasmane uzskata -- šādi mikroskandāli nodara būtisku kaitējumu. Tie padziļina plaisu starp sabiedrību un valdību.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Latvijā
Ziņas
Jaunākie
Interesanti