Dienas ziņas

Dienas ziņas

Dienas ziņas

Dienas ziņas

KPV LV biedru sapulce nenotiek

«KPV LV» kongress sestdien atcelts

Partijas "KPV LV" sestdienas kongress  nebija lemtspējīgs, jo no nepieciešamajiem 334 biedriem uz to bija ieradušies vien 220 biedri, liecina Latvijas Televīzijas rīcībā esošā informācija.

Partijas "KPV LV” biedriem šis kongress bija svarīgs notikums, vēstīja Latvijas Radio. Kopsapulcē viņiem ir jāapstiprina jaunā valde. Partiju ilgstoši satricina nesaskaņas. Vienu no tās līderiem Aldi Gobzemu izslēdza no partijas. Pagājušonedēļ no līdzpriekšsēdētājas un valdes locekļa amata ir atkāpusies Linda Liepiņa.

Linda Liepiņa, kura nesen pameta partijas valdes locekles amatu, uzskata, ka kvorums nesavācās, jo daudzi biedri vīlušies partijā, kā arī tāpēc, ka mainījās sākotnējais sapulces datums. Savukārt Artuss Kaimiņš nesavākto kvorumu neuzskata par kaut ko īpašu, jo visus plānotos jautājumus var izlemt arī vēlāk – pēc divām nedēļām, kad sapulci sasauks atkārtoti.

“Tas nav nekas traģisks, nekāda bēdu ieleja. Un nekādā gadījumā, es kategoriski atsakos nosaukt, ka biedri nenāk un tā tālāk, viss ir slikti, biedru sapulce nav savākusi šo kvorumu,” skaidroja Kaimiņš.

Artuss Kaimiņš skaidro KPVLV biedru pasivitātiRūdolfs Krieviņš

  Viņš arī norādīja, ka, atbilstīgi biedrību likumam, 14 dienu laikā tiks sasaukta jauna biedru sapulce.

  Kā iespējamos iemeslus partijas biedru nelielajai aktivitātei Kaimiņš minēja zemāku ieinteresētības līmeni politiskajos procesos. Viņš arī pieļāva: “Varbūt cilvēkiem šobrīd vienkārši likās, ka viņu dalība nav tik ļoti svarīga.”

  “Mēs esam valdībā, mēs strādājam un dotajā laikā izdarīsim visu, ko varēsim. Jebkurā laikā, ja redzēsim, ka politiskie konkurenti mūs nerespektē, mēs varam izstāties no valdības,” pauda iekšlietu ministrs Sandis Ģirģens.

  Kongresā  bija iecerēts lemt par partijas domes izveidošanu un to, lai partijas valdē varētu ievēlēt tikai tādas personas, kuras vismaz trīs gadus ir bijušas partijas biedri. Sapulcē tika noraidīta iespēja publiski uzdot jautājumus, un atsevišķi biedri bija sagatavojuši anonīmu vēstuli, kurā kritizēja Kaimiņu un pauž atbalstu Gobzemam.

  Kļūda rakstā?

  Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

  Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

  Latvijā
  Ziņas
  Jaunākie
  Interesanti