Panorāma

Vai krīze ietekmējusi dzīves līmeni?

Panorāma

Rīgas dome gatavojas izpilddirekciju likvidēšanai

J. Vitenbergs maina partijas, saglabā amatu

«KPV LV» frakcijas deputāti atbalsta Vitenbergu ministra amatā

Partijas “KPV LV” Saeimas frakcijas deputāti, izskatot jautājumu par uzticību ekonomikas ministram Jānim Vitenbergam, atbalstīja ministra darba turpināšanu valdībā, paziņojumā medijiem informēja frakcijas vadītāja vietnieks Aivars Geidāns.

“Šobrīd ārējie apstākļi ir ļoti neparedzami un mainīgi, līdz ar to iekšējās politiskās pārdales nebūtu pieņemamas, lai situāciju nepadarītu vēl trauslāku un nenostādītu Latvijas iedzīvotājus ķīlnieka lomā,” norādīja Geidāns.

“KPV LV” frakcijas priekšsēdētājs Māris Možvillo portālam LSM apstiprināja Geidāna paziņojumu. Viņš pastāstīja, ka pats frakcijas sēdē nepiedalījās un to vadīja vietnieks.

Iepriekš partijas “KPV LV” valde paziņoja, ka ir nolēmusi atsaukt Vitenbergu no ministra amata.

KONTEKSTS:

Ekonomikas ministrs Jānis Vitenbergs, kuru 13. Saeimā ievēlēja no partijas “KPV LV”, nolēmis pievienoties NA. Neilgi pēc tam partijas “KPV LV” valde paziņoja, ka ir nolēmusi atsaukt Vitenbergu no ministra amata. Komentējot “KPV LV” vēlmi mainīt ministru, NA līderis Raivis Dzintars sacīja: “Es domāju, ka tas ir koalīcijas stabilitātes interesēs – ļaut Jānim Vitenbergam turpināt strādāt.” 

Tikmēr premjers Krišjānis Kariņš ("Jaunā Vienotība") sagaida, ka NA un "KPV LV" pašas atrisinās domstarpības pēc Vitenberga pievienošanās NA un no tās izrietošās "KPV LV" pārstāvniecības maiņas valdībā. Arī Valsts prezidents Egils Levits mudināja abas partijas noskaidrot attiecības tā, lai neietekmētu valdības stabilitāti. 

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti