Kongresā partija «Latvijas attīstībai» vēlēs jaunu valdi

Sestdien, 29.oktobrī, norisinās partijas „Latvijas attīstībai” kongress, kurā plānots ievēlēt jauno partijas valdes priekšsēdētāju un jauno valdi. Iepriekšējā valde ar tās priekšsēdētāju Juri Pūci ievēlēta pirms diviem gadiem, un tās pilnvaras beidzas.

Tāpat partija kongresā pārrunās ieceres startēt nākamgad gaidāmajās pašvaldību vēlēšanās.  

“Partijas kongress ir plānots kā darba kongress un vēlēšanu kongress. Beidzas pilnvaras partijas valdei, kas bija ievēlēta pirms diviem gadiem. Tāpēc ir paredzētas valdes vēlēšanas. Ir sagatavoti precizējumi partijas statūtos. Ir plānotas debates par politiskiem jautājumiem. To, kas ir aktuāls Latvijas politikā un tuvākā laikā. Iezīmēsim, kā notiek ar gatavošanos pašvaldību vēlēšanām. Tāds darba vēlēšanu kongress,” stāsta pašreizējais partijas valdes priekšsēdis Juris Pūce.

Pūce arī atklāj, ka partija varētu veidot kopīgu sarakstu ar „Vienotību” vai Latvijas Reģionu apvienību: “Notiek sarunas ar politisko partiju „Vienotība”. Mēs runājam arī ar Latvijas Reģionu apvienību par iespējām veidot kopīgu sarakstu. Piedāvājot rīdziniekiem spēcīgāku alternatīvu, nekā startējot katram atsevišķi.”

Partijas "Latvijas attīstībai" valdes priekšsēdis Juris Pūce

  Šīs būs pirmās pašvaldību vēlēšanas, kad tajās piedalīsies arī šī partija. Iepriekš tā startējusi 12.Saeimas un 2014.gada Eiropas Parlamenta vēlēšanās, taču neveiksmīgi. Saeimas vēlēšanās partiju atbalstīja 0,89% balsotāju, bet Eiropas Parlamenta vēlēšanās 2,12% vēlētāju. Partija īsteno labēju politisko ideoloģiju, atbalstot demokrātiskas, iecietīgas un daudzveidīgas sabiedrības izveidošanu.

  Kļūda rakstā?

  Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

  Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

  Latvijā
  Ziņas
  Jaunākie
  Interesanti