KM gūst EDSO komisāres atzinību par paveikto sabiedrības integrācijā

Kultūras ministrija esot guvusi atzinību no Eiropas Drošības un sadarbības organizācijas (EDSO_ augstās komisāres mazākumtautību jautājumos Astrīdas Tūrsas par veiktajām aktivitātēm sabiedrības integrācijas procesu sekmēšanā.

Kā informēja ministrijā, pēc tikšanās ar komisāri Tūrsasu kultūras ministre Dace Melbārde (Nacionālā apvienība) no viņas saņēma vēstuli ar pateicību par iespēju iepazīties ar paveikto darbu mazākumtautību integrācijas jomā. Viņa īpaši novērtē ministres apņemšanos atbalstīt latviešu valodas apguves iespējas, jo vizītes laikā etnisko minoritāšu pārstāvji ir minējuši nepieciešamību apgūt latviešu valodu. 

Komisāre arī pozitīvi novērtējusi ministres izpratni mediju telpas sašķeltības jautājumā un ieguldītās pūles, lai to novērstu, atbalstot sabiedriskos medijus.

Komisāre tikās ar nevalstisko organizāciju pārstāvjiem no mazākumtautību konsultatīvās komitejas. Viņa atzinīgi vērtējusi mazākumtautību pārstāvjiem doto iespēja apspriest integrācijas aktivitātes un prioritātes.

Komisāre iesaka sadarbību turpināt, meklējot jaunas iespējas, kā atbalstīt latviešu valodas apguvi, veicināt nepilsoņu naturalizāciju un sekmēt līdzdalību sabiedriskajos procesos. 

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti