Ķekavas novadā sākas iepriekšējā balsošana atkārtotajās pašvaldību vēlēšanās

Šodien sāksies iepriekšējā balsošana pašvaldību vēlēšanās Ķekavas novada 785. iecirknī, kas atrodas Ķekavas Kultūras namā. Centrālā vēlēšanu komisija lēma šajā iecirknī izsludināt atkārtotas vēlēšanas, jo pašvaldību vēlēšanās 3. jūnijā vēlēšanu kastē tika atrastas par sešām derīgām vēlēšanu aploksnēm vairāk nekā bija vēlētāju parakstu vēlētāju sarakstā.

Iepriekšējā balsošana šodien notiks no pulksten 17.00 līdz 20.00. Centrālās vēlēšanu komisijas Informācijas nodaļas vadītāja Kristīne Bērziņa uzsver, ka balsot var tikai tie Ķekavas novada vēlētāji, kas reģistrēti 785. iecirknī:

CVK pārstāve Kristīne BērziņaMāris Klūga
  "Svarīgi ir atcerēties, ka atkārtota balsošana notiks tikai vienā Ķekavas novada iecirknī. Tas ir 785. iecirknis, kas atrodas Ķekavas Kultūras namā Gaismas ielā 17. Balsošanā drīkst piedalīties tie paši vēlētāji, šī konkrētā iecirkņa vēlētāji, kuriem bija tādas tiesības 3. jūnija vēlēšanās. Balsošanas kārtība ir pilnīgi tāda pati kā 3. jūnijā. Ir gan iespēja nobalsot iepriekš noteiktos laikos, savukārt vēlēšanu diena, kas būs sestdienā, 22. jūlijā, arī tad iecirkņi strādās līdzīgi kā 3. jūnijā no 7.00 rītā līdz 22.00 vakarā.''

  Kā liecina informācija CVK mājaslapā, 785. iecirknis atrodas Ķekavas kultūras namā, kur savu balsi 3.jūnijā  atdeva 2206 vēlētāji, un tur visvairāk vēlētāju nobalsoja par Latvijas Zemnieku savienību – 22,5% jeb 495 cilvēki.

  Ķekavas kultūras nama iecirknis ir vienīgais, kurā vēlētāji balsos atkārtoti.

  Kļūda rakstā?

  Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

  Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

  Latvijā
  Ziņas
  Jaunākie
  Interesanti