Kariņš uzdevis risināt problēmu ar nesaņemtajām vēstulēm par EP vēlēšanu iecirkni

Premjers Krišjānis Kariņš ("Jaunā Vienotība") uzdevis atrisināt problēmu, ka daudziem vēlētājiem nav atnākušas vēstules ar informāciju par vēlēšanu iecirkni, kur jābalso Eiropas Parlamenta (EP) vēlēšanās.

Premjers Krišjānis KariņšElla Semjonova

  "Valdība apzinās to, ka ne visiem vēlētājiem ir tikusi izsūtīta informācija, uz kuru vēlēšanu iecirkni jādodas. Šajā sakarā es jau pirms pāris nedēļām ar iekšlietu ministru [Sandi Ģirģenu ("KPV LV")] sazinājos. Iekšlietu ministrs ir nodrošinājis to, ka no jauna ir noslēgts papildu līgums ar "Latvijas pastu", kas 15. maijā izsūtīs tiem iedzīvotājiem, kuri izmantoja iespēju mainīt savu vēlēšanu iecirkni, ka arī tiem, kas ieguvuši tiesības vēlēt. Tātad 15. maijā tiks vēlreiz izsūtīts [paziņojums], lai visiem būtu šī informācija, kur ir vēlēšanu iecirkņi. Bet

  vēlreiz atgādinu, ka trīs dienas pirms Eiropas Parlamenta vēlēšanu dienas 25. maija jebkurš vēlētājs var doties uz jebkuru iecirkni, kas ir atvērts, un jau iepriekš nobalsot," stāstīja Kariņš.

  KONTEKSTS:

  EP vēlēšanas notiks 25. maijā. No Latvijas tiks ievēlēti astoņi EP deputāti, un par šiem mandātiem cīnīsies 16 partijas un 246 deputāta kandidāti jeb vairāk nekā 30 par vienu mandātu. Savukārt no 22. līdz 24. maijam notiks iepriekšējā balsošana. Šajos datumos vēlētāji varēs balsot jebkurā vēlēšanu iecirknī.

  Noskaidrot, kurā vēlēšanu iecirknī jābalso, var, arī izmantojot Pilsonības un migrācijas lietu pārvaldes mājaslapā pieejamo e-pakalpojumu, zvanot uz Centrālās vēlēšanu komisijas informatīvo tālruni (67049999vai vēršoties savā pašvaldībā.

  Kļūda rakstā?

  Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

  Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

  Latvijā
  Ziņas
  Jaunākie
  Interesanti