Jūrmalā no svecēm veido Gaismas ceļu gandrīz 30 kilometru garumā

Par godu Latvijas neatkarības proklamēšanas 95.gadadienai Jūrmalā šodien no plkst.17 tiks veidots Gaismas ceļš - gar pilsētas galvenās maģistrāles malu, sākot no Lielupes tilta Bulduros līdz Jaunķemeru pagriezienam uz Ķemeriem, gandrīz 30 kilometru garumā degs vairāk nekā 4000 sveču, informēja Jūrmalas Kultūras centra pārstāve Sanija Jurenase.

Sveču izvietošana sāksies no plkst.16, un ikviens tajā var pievienot pats savu svecīti. Pēc Gaismas ceļa veidošanas pie Kauguru kultūras nama uz Raiņa ielas plkst.19 notiks tradicionālais svētku koncerts, kas katru gadu pulcē arvien vairāk svētku apmeklētāju. Koncertā piedalīsies Aija Andrejeva, Valters Frīdenbergs, Niks Jaunzems, grupa "Leģions", Jūrmalas Kultūras centra apvienotais koris un pūtēju orķestris "Jūrmala". Tāpat būs iespēja ielūkoties fotoizstādē "Jūrmala Latvijai", bet vakara izskaņā varēs vērot svētku uguņošanu.

Gaismas ceļu Jūrmalā organizē jau daudzus gadus, valsts svētkos un gada tumšākajā laikā akcentējot virzību uz gaismu, uz ticību visam labajam. Latvijā šis ir garākais sveču ceļš. Tradicionāli šī ceļa noformēšanā piedalās Jūrmalas iedzīvotāji, Jūrmalas izglītības iestādes, nevalstiskās organizācijas, pašvaldības iestāžu darbinieki.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti
Latvijā
Ziņas
Jaunākie
Interesanti