Jelgavas novadā atrod mežā trīs dienas pavadījušu ogotāju

Jelgavas novadā trešdien, 22. septembrī, pēcpusdienā veiksmīgi izdevies atrast kādu senioru, kurš pirms trim dienām bija devies mežā ogot, liecina Valsts policijas informācija.   

Pirmdien, 20. septembrī, 1934. gadā dzimis vīrietis izgāja no savas dzīvesvietas un devās ogot uz mežu Jelgavas novadā. Kad cienījamā vecuma kungs pēc ilgāka laika neatgriezās mājās, viņa meklēšanā iesaistījās vīrieša ģimenes locekļi. Nākamajā dienā, kad meklēšanas pasākumi bija nesekmīgi, par notikušo tika informēta policija.

Trešdienas, 22. septembra, pēcpusdienā sirmo kungu pamanīja meža malā garāmgājēji, kuri nekavējoties sazinājās ar mediķiem.

Vīrietis tika nodots Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta darbinieku aprūpē un nogādāts ārstniecības iestādē. Viņa dzīvība vairs nav apdraudēta.

Seniora meklēšanā iesaistīti Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes darbinieki un policijas palīgi, zemessargi, Valsts meža dienesta darbinieki un studenti, "Bezvēsts.lv" brīvprātīgie un kinologi ar diviem suņiem, vīrieša ģimenes locekļi un Galvenās Kārtības policijas pārvaldes Satiksmes drošības pārvaldes darbinieki, kuri apsekoja teritoriju no gaisa ar drona palīdzību.

Policija izsaka vislielāko pateicību ikvienam, kurš atsaucās un nesaudzējot spēkus piedalījās meklēšanas operācijā, īpaši tiem, kuri atrada senioru un rīkojās atbilstoši situācijai.

Policija norādīja, ka pirms došanās mežā vienmēr ir nepieciešams paņemt līdzi pilnībā uzlādētu mobilo tālruni.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti