Panorāma

Pareizticīgo Lieldienas pie Ukrainas aizstāvjiem frontes zonā

Panorāma

Malmē – Eirovīzijas atklāšanas ceremonija

Par braucienu ar skrejriteni dzērumā – 170 eiro sods

Valsts policijas reidā dzēris skrejriteņa vadītājs tiek pie 170 eiro soda

Iecerētais ātrais brauciens mājup ar elektro skrejriteni beidzas policijas auto, gaidot protokolu un sodu. Tā šajās brīvdienās ceļš beidzās ne vienam vien dzīves baudītājam. Policisti sākuši pastiprināti kontrolēt alkoholu braucēju izelpā. Tiem, kas dzēruši pamatīgi un pēcāk stājušies pie stūres, jārēķinās pat ar 170 eiro lielu naudas sodu. 

Ir piektdienas vakars, gaidāmas divas hokeja spēles un trīs brīvdienas. Vecrīga ļaužu pilna. Cilvēki bauda vakaru un arī alkoholu. Pēc daudzām smagām avārijām un traumām, ko pērn guva dzēruši skrejriteņu braucēji, šogad alkohola kontrole viņu izelpā ir viena no policijas prioritātēm. 

Mērķis ir nevis sodīt, bet prevencija jeb novēršana. Tāpēc reida laikā aptur ikvienu braucēju. Ja viss kārtībā – laimīgu ceļu! 

Mārtiņa draugam gan brauciens beidzas nesācies, jo izelpā ir alkohols un viņš tikko noīrēto braucamo liek malā. 

Alkometra rādījumi strauji palielinās līdz ar tumsas iestāšanos. Nu jau abos policijas busiņos atrodas kāds elektroskūtera braucējs alkohola reibumā. Vienam ir vairāk nekā 0,5 promiles, otram – vairāk nekā 1,8, un viņam arī tiks piemērots administratīvais sods – 170 eiro.

Ja alkohola koncentrācija izelpā pārsniedz 0,5 promiles, ar elektro skrejriteni braukt nedrīkst. Turpmāk šādi reidi būs bieži un regulāri. 

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti