Jēkabpils slimnīcas Ginekoloģijas nodaļa tomēr nepaliks bez ārstiem

Jēkabpils reģionālās slimnīcas četri Ginekoloģijas nodaļas ārsti, kuri iepriekš vēlējās pamest darbu, pēc sarunām ar slimnīcas valdi un pilsētas pašvaldību pauduši gatavību tomēr palikt strādāt slimnīcā.

Jūnija otrajā nedēļā pieci Ginekoloģijas nodaļas ārsti iesniedza atlūgumus. Galvenais šādas rīcības iemesls bija izmaiņas slimnīcas darba organizācijā. Pastāvēja bažas, ka slimnīca varētu palikt bez neviena ginekologa.

Tagad ārstniecības iestādei ir cerība tomēr saglabāt darbā esošos ārstus. Viņus uz sarunu bija aicinājusi pilsētas un slimnīcas vadība.

Jēkabpils pilsētas domes priekšsēdētājs Aivars KrapsRenāte Lazdiņa

  “Saruna ilga apmēram divas stundas. Saruna bija ar dažādiem pavērsieniem, bet beidzās, manuprāt, ļoti pozitīvi. Četri dakteri pateica skaidru “jā”, viņi strādās mūsu slimnīcā. Es ļoti ceru, ka arī piektais dakteris,” Latvijas Radio pastāstīja Jēkabpils pilsētas domes priekšsēdētājs Aivars Kraps.

  Esot runāts par atalgojumu, par slimnīcu un nodaļas darbu, kāds tas būs pēc trīs, pieciem gadiem. “Gan par zināmu finanšu ieguldījumu attīstībā, aparatūrā. Pilsēta manā personā apsolīja, ka mēs palīdzēsim gan ar remontiem, gan aparatūru,” sacīja Kraps.

  Ar ārstiem gan paredzēta vēl viena saruna 3. jūlijā.

  Kļūda rakstā?

  Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

  Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

  Latvijā
  Ziņas
  Jaunākie
  Interesanti