Pēcpusdiena

Latvijas Radio valdes priekšsēdētājs Aldis Pauliņš atkāpjas no amata

Pēcpusdiena

Latviju Eirovīzijas dziesmu konkursā šogad pārstāvēs grupa "Triana Park"

Līdz 2. aprīlim jaunieši var pieteikties kandidēt Jauniešu Saeimā

Jaunos politiskos līderus aicina pieteikties kandidēt Jauniešu Saeimā

Saeima jau septīto gadu aicina jauniešus piedalīties projektā “Jauniešu Saeima”, kas šogad norisināsies 21.aprīlī. Jaunos politiskos līderus aicina pieteikties ar savām nākotnes idejām un redzējumu izglītības jomā, Latvijas Radio raidījumā „Pēcpusdiena” uzsvēra Saeimas spīkere Ināra Mūrniece (Nacionālā apvienība).

Jauniešu Saeimas pieņemtās deklarācijas ir vērtīgs pienesums Saeimas komisijām, kas tālāk lemj par jauniešu priekšlikumiem, uzsvēra Mūrniece.

„Man tas kā deputātei vienmēr bijis svarīgi. Jaunieši ir zinoši, enerģiski, jaunie līderi,” sacīja Saeimas priekšsēdētāja.

Šī gada Jauniešu Saeimas centrālā tēma ir izglītība, un jaunieši aicināti iesniegt savas idejas formālās un neformālās izglītības pilnveidei Latvijā kādā no četrām tēmām – izglītības kvalitāte, studiju iespējas, patriotisms un valstiskuma apziņa, drošība internetā. Tāpat jaunieši var iesniegt savu priekšlikumu vienam no četriem deklarāciju projektiem, par kuriem no Saeimas tribīnes norisināsies diskusija.

Lai iekļūtu 7.Jauniešu Saeimā, jaunieši vecumā no 15 līdz 20 gadiem aicināti no šī gada 27.februāra līdz 26.martam pieteikt savu ideju virtuālajās vēlēšanās Jauniešu Saeimas mājaslapā www.jauniesusaeima.lv.

Tālāk jauniešu iesniegtās idejas apstrādās Saeimas darbinieki ar juridiskā biroja iesaisti un tad notiks balsojums Jauniešu Saeimas mājaslapā. Tas, kurš saņems visvairāk balsu, tiks aicināts uz Jauniešu Saeimu.

Līdz šim jauniešu iesniegtās deklarācijas spēlējušas būtisku lomu valsts drošības, aizsardzības, izglītības un veselības jomās, Latvijas Radio sacīja Mūrniece.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Latvijā
Ziņas
Jaunākie
Interesanti