Izsaka līdzjūtību Zolitūdes traģēdijā bojāgājušo tuviniekiem

Valsts prezidents Andris Bērziņš izsaka visdziļāko līdzjūtību Zolitūdes traģēdijā bojāgājušo ģimenēm un tuviniekiem.

„Tā ir prātam neaptverama traģēdija, kas atbalsojas ikviena līdzi jūtoša cilvēka sirdī un nevar atstāt mūs vienaldzīgus," saka Valsts prezidents: „Visdziļākā līdzjūtība bojāgājušo ģimenēm un tuviniekiem, sevišķi tiem, kas vēl ir neziņā, jo es saprotu šīs izjūtas. Bet vislielākais paldies mediķiem un glābšanas dienesta darbiniekiem. Paldies donoriem, visiem, kas palīdz."

Tāpat Valsts prezidents pateicas visiem, kuri visas nakts garumā snieguši un turpina sniegt palīdzību cietušajiem un iesaistās traģiskā notikuma seku likvidēšanā gan savu profesionālo pienākumu, gan cilvēcības un līdzjūtības emociju vadīti: „Saskaroties ar šāda mēroga nelaimēm, atklājas arī cilvēku nesavtība un patiesā vēlēšanās palīdzēt, atbalstīt un stiprināt tos, kurus skārusi šī traģēdija. Paldies visiem, kas to dara un turpina darīt."

Valsts prezidents aicināja katrā soļi un rīcībā domāt par to, kas var notikt, un būt atbildīgiem – uz ceļa, darbā, citās gaitās – lai novērstu nelaimes un negadījumus.

Līdzjūtību bojāgājušo tuviniekiem un cietušajiem izteikuši veikalu tīkls "Maxima Latvija", būvnieku uzņēmuma "Re&Re" – vadība, valsts augstākās amatpersonas Solvita Āboltiņa un Valdis Dombrovskis, daudzu organizāciju un pašvaldību vadītāji

Līdzjūtības apliecinājumi saņemti no Lietuvas, Igaunijas, ASV, Izraēlas oficiālajām amatpersonām.

Līdzjūtības telegrammu Latvijas prezidentam Andrim Bērziņam nosūtījis arī Krievijas prezidents Vladimirs Putins. Telegrammā Krievijas prezidents izteicis līdzjūtību un atbalstu bojāgājušo tuviniekiem un novēlējis drīzu izveseļošanos visiem cietušajiem.

Latvijas vēstniecība Krievijā atvērusi līdzjūtības grāmatu Zolitūdes traģēdijā cietušo piemiņai.

Palīdzēt traģēdijā cietušajiem var arī ziedojot. 

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Vairāk

Vairāk

Interesanti

Informējam, ka LSM portālā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Turpinot lietot šo portālu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Uzzināt vairāk

Pieņemt un turpināt