Dzintars: Valdības krīze saistīta ar valdošās partijas sacelšanos pret savu premjeru

Valdības krīze saistīta ar valdošās partijas sacelšanos pret savu premjeru, sestdien, 12.decembrī, nacionālās apvienības "Visu Latvijai!"-"Tēvzemei un brīvībai"/LNNK (VL-TB/LNNK) kongresā sacīja šī politiskā spēka līdzpriekšsēdētājs Raivis Dzintars.

Dzintars uzsvēra, ka šāda partijas sacelšanās pašiem pati pret savu premjeru notika nolūkā pārdalīt amatus un nerēķinoties ar koalīcijas partneru viedokli.

Politiķis sacīja, ka VL-TB/LNNK kongress notiek laikā, kad pašvaldību un Saeimas vēlēšanas ir salīdzinoši tālu, bet neziņa par politisko notikumu iznākumu - liela. Šo laiku raksturo neskaidrība, haoss un jaunie izaicinājumi. Šajā laikā aktīvā fāzē atgriezusies lielvalstu cīņa par ietekmi pasaulē, Eiropai šīs laiks iezīmējas ar migrācijas krīzi, pauda Dzintars.

Eiropas mazspēja rada priekšnoteikumus labākam konservatīvāku partiju izredzēm vēlēšanās, uzskata politiķis.

Dzintars uzsvēra, ka šajā laikā ideoloģisko partiju nozīme būtiski pieaug. Viņš skaidroja, ka ideoloģiskā partija balstās skaidrā vērtību sistēmā. Jo neskaidrākas, izplūdušākas vērtības, jo sliktāk strādā sistēma.

VL-TB/LNNK līdzpriekšsēdētājs uzsvēra, ka nacionālā apvienība līdz šim nav pārsteigusi ar vērtību maiņu un arī nepārsteigs, jo šī politiskā spēka vērtības ir skaidras un stabilas.

Dzintars uzsvēra, ka VL-TB/LNNK vērtības ir latviešu tauta, tās valoda, kultūra un valsts, kā arī ģimenes ar bērniem.

Runājot par nacionālās apvienības prioritātēm tuvākajos gados, politiķis minēja ar Latvijas simtgadi saistītus jautājumus, demogrāfijas situācijas uzlabošanos, kā arī jāpanāk situācija, lai Latvijā būtu iespējami mazāk imigrantu.

VL-TB/LNNK kongress Bauskā pulcējis 243 delegātus.

Kā ziņots, VL-TB/LNNK sestdien, 12.decembrī, pulcējusies kongresā, lai diskutētu par partijas darbu pašvaldībās un Saeimā, kā arī par politiskajām aktualitātēm. Kongresā arī plānots pārvēlēt partijas izpildinstitūcijas.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Latvijā
Ziņas
Jaunākie
Interesanti