Dombrovskis: Runāsim ar visām partijām, bet tagad nesteigsimies

Vēlētāju aptaujas rezultātus “Saskaņa”, kura saskaņā ar aptauju ieguvusi pirmo vietu, nesagaidīja ar aplausiem un gavilēm, gaidot īstos vēlēšanu rezultātus, un “Saskaņas” premjera amata kandidāts Vjačeslavs Dombrovskis, runājot par turpmāko rīcību, aicināja nedalīt nenomedīta lāča ādu.

Dombrovskis LTV sestdien vēlu vakarā sacīja, ka aptaujas ir daudz un dažādas, un reāli rezultāti būs pēc vairākām stundām, tāpēc “nesteigsimies ar secinājumiem, tad redzēsim, kādu lēmumu vēlētāji pieņēma”.  

Jautāts par iespējamo valdības veidošanu, Dombrovskis teica - “nedalīsim nenomedīta lāča ādu, jāsagaida rezultāti”, turklāt ne tikai partiju rezultāti, bet arī tas, kādi konkrēti cilvēki ir ievēlēti, un tad sāks veidot plānus.

“Mēs arī veidosim sarunas un uzsāksim sarunas ar visām partijām, [..] mums sarkano līniju nav,” sacīja Dombrovskis.

“Saskaņas” pārstāve Evija Papule LTV sacīja, ka samēra zemā vēlētāju aktivitāte šajās vēlēšanās droši vien rāda to, ka cilvēki nav apmierināti ar valdošo koalīciju un vēlas pārmaiņas, un “Saskaņa” piedāvā pārmaiņas.

Savukārt, kad bija saskaitīti 721 iecirkņi no 1076 un “Saskaņai” bija aptuveni 20% vēlētāju atbalsts, Papule atturējās vērtēt, vai atbalsts partijai, salīdzinot ar 12.Saeimas vēlēšanās iegūtajiem 23%, ir krities.

Saskaitīti 1078 iecirkņi no 1078

 

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Latvijā
Ziņas
Jaunākie
Interesanti