Daugavpils cietoksnī rīko kvestu «Es esmu tik kareivis...»

Sestdien, 17. novembrī, Patriotu nedēļas ietvaros, dodot iespēju ikvienam patriotiskā gaisotnē atzīmēt Latvijas simtgadi un uzzināt arī kaut ko jaunu, Daugavpils cietoksnī jau no 11 rītā tiek rīkota īpaša spēle jeb kvests “Es esmu tik kareivis…”.

Komandu spēli, kuras ietvaros tās dalībniekiem būs iespēja izdzīvot savdabīgu Latvijas armijas karavīra dzīvesstāstu, kurš dienēja vai būtu varējis dienēt Daugavpils cietoksnī starpkaru posmā (1920. – 1940. gados), sadarbībā ar Kultūras un informācijas centru organizē biedrība “2play”.

Ceļojot pa cietoksni, būs iespēja ne tikai izstaigāt vēsturiskās ielas, bet arī ienākt tādās ēkas, kuras mūsdienās vairs netiek izmantotas.

Jānis Šķēps: Par kvestu “Es esmu kareivis”Silvija Smagare

Biedrības “2play” valdes priekšsēdētājs Jānis Šķēps Latvijas Radio pastāstīja, ka spēle būs par vienu kareivi, kurš patiešām ir dienējis Daugavpils cietoksnī 10. Aizputes kājnieku pulkā.

“Spēlētājiem būs iespēja ieskatīties vienā viņa dzīves dienā, izejot viņa gaitas cietoksnī, ko viņš darīja. Visi notikumi, visi uzdevumi, visi piedzīvojumi, kas notiks spēles laikā, ir balstīti tieši uz to laika periodu,” stāstīja Šķēps.

“Tā varbūt pat nav spēle. Tas ir viens liels piedzīvojums. Galvenais rīks šajā spēlē būs tā kareivja dienasgrāmata. Tas piedzīvojums ir ļoti piesātināts ar dažādām emocijām - gan mīlestību, gan sāpēm, gan bailēm,” atklāja Šķēps.

“Spēlē mēs cenšamies pasniegt ļoti plašu emociju gammu, lai cilvēks iziet tam visam cauri un jūt, kā tas bija,” viņš piebilda.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Latvijā
Ziņas
Jaunākie
Interesanti