Dienas ziņas

Dienas ziņas

Dienas ziņas

Pārcels Rīgas maršruta taksometru stacijas pieturu

Jaunieši dāvina svētkus Daugavpils bērniem

Daugavpilī bērnunama audzēkņiem dāvanas un svētku sajūtu sarūpē jauniešu organizācijas

Jaunieši no Rīgas un Daugavpils labdarības organizācijām devušies pie bērnunamu iemītniekiem, lai dāvātu viņiem svētku noskaņojumu. Patiecoties līdzcilvēku atsaucībai, dāvanas bērniem izdevies sarūpēt akcijā, kas norisinājās sociālajos tīklos. Dažas no tām kļuvušas arī par sen loloto sapņu piepildījumu.

Valsts sociālās aprūpes centra „Latgale” filiālē „Kalkūni” ierodas viesi – jaunieši no Daugavpils un Rīgas labdarības organizācijām. Dāvanu vākšanas akcija bērniem no bērnu namiem un maznodrošinātajām ģimenēm tika sākta novembra beigās sociālajā tīklā “Facebook” un guva plašu cilvēku atsaucību.

Daugavpils organizācijas “Uzticības fonds” priekšsēdētāja Viktorija Sporāne-Hudojana stāsta, ka dāvāt prieku citiem ir viņas dzīves neatņemamā daļa, jo pati izaugusi ģimenē, kas nodarbojas ar labdarību. Ejot vecāku pēdās, jau 15 gadus viņa vada savu organizāciju.

“Šogad šis ir vienīgais pasākums, ko organizējām tieši Daugavpils pilsētas un novada bērnunamos. Mums ir arī bērnunama iemītnieku vēstules, kurās viņi ir lūguši dāvanas Ziemassvētku vecītim, un kopā ar Rīgas pārstāvjiem mēs sarīkojam šo svētkus. Man ir galvenais, ka varēju izdarīt cilvēkiem labu un nesagaidu no viņiem “paldies”,” saka Sporāne-Hudojana.

“Atbraucām kuplā skaitā, tāpēc ka Rīgā ļoti daudz atbalstītāju. Kad sākām vākt dāvanas, lai atbrauktu, tas bija neiedomājami, cik cilvēku rakstīja, zvanīja, brauca. Tā galvenā doma vienkārši dāvināt prieku un uzmanību cilvēkiem, kuriem tā trūkst,” saka Daniils Uljanovs, biedrības “BeKind.lv” pārstāvis no Rīgas.

Ziemassvētku vecīša sarūpētās dāvanas, kopā pavadītais laiks un daudz pozitīvu emociju noteikti paliks atmiņā un sildīs bērnu sirdis. Savukārt svētku rīkotāju izjustais dāvātprieks kļūs par lādiņu jauno labo darbu veikšanai, jo bērna smaids par piepildīto sapni ir labākā dāvana gaidāmajos svētkos.

Bērnunama “Priedīte” audzēknis Antons svētkos vēlējās saņemt sintezatoru, jo viņam patīk veidot melodijas. “Gribēju dabūt dāvanu, ko es lūdzu Ziemassvētku vecītim, arī gribēju satikt Viku. Viņi pie mums bija vasarā, un gribēju vēlreiz viņus satikt. Ar viņiem jautri. Vika man patīk, jo ar viņu var parunāt,” saka Antons.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti
Latvijā
Ziņas
Jaunākie
Interesanti