Rīta Panorāma

Četri jaundarbi - četri jauni komponisti un VAK «Latvija»

Rīta Panorāma

8. septembrī Dailes teātrī notiks vērienīgs koncertšovs «Sweet fifty»

Intervija ar Valsts kancelejas direktoru Jāni Citskovski

Citskovskis: Ja valsts pārvaldi samazina par 90%, valstij ir grūti pastāvēt

Ja valsts pārvaldi samazinātu par 90%, valstij varētu būt grūti pastāvēt, otrdien intervijā Latvijas Televīzijas raidījumā "Rīta Panorāma" pauda Valsts kancelejas vadītājs Jānis Citskovskis.

Viņš skaidroja, ka valsts pārvalde nav tikai ierēdņi, bet arī  policisti, ugunsdzēsēji, robežsargi, mediķi. Tie ir cilvēki, kuri izsniedz pasi, pabalstus.

"Un ja grib šo par 90% samazināt - vai šī valsts var turpināt pastāvēt? Un kādus pakalpojumus tad var nodrošināt?" retoriski vaicāja Citskovskis.

Iepriekš minētais par 90% samazinājumu saistīts ar partija "Par alternatīvu" piedāvājumu tās 4000 zīmju programmā. Citskovskis teica, ka rūpīgi iepazinies ar visu partiju programmās un redzējis tur vēlmi turpināt valsts pārvaldes reformu. Minētās partijas piedāvājums gan nav uzskatāms par adekvātu, jo radītu problēmas valsts pastāvēšanā.

Citskovskis pastāstīja, ka kopš pagājušā gada decembra valsts pārvaldē strādājošos skaits samazināts par 506 darbiniekiem. Un šo virzienu paredzēts turpināt, lai valsts pārvalde būtu efektīva.

KONTEKSTS:

Valsts pārvaldes reformu plāns, kas jāīsteno līdz 2020. gadam, paredz par 6% samazināt valsts pārvaldes darbinieku skaitu. Citskovskis uzskata, ka to iespējams īstenot, katru gadu valsts pārvaldē strādājošos skaitu samazinot par 500 darbiniekiem

 

 

 

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Latvijā
Ziņas
Jaunākie
Interesanti