Bijušie Augstākās padomes deputāti aicina palikt mājās

Pievērs uzmanību – raksts publicēts pirms 2 gadiem.

Mēs rīkojāmies drosmīgi toreiz, un arī tagad rīkosimies drosmīgi un ievērosim visas prasības, lai ātrāk uzvarētu Covid-19. Tā saka bijušie Augstākās padomes (AP) deputāti, kuri balsoja par Latvijas neatkarības atjaunošanu. Un viņi atgādina – ar savu dzīvību spēlēties mēs nedrīkstam, bet tiem, kuri ignorē distancēšanās ieteikumus norāda, "jums ar savu nostāju nav tiesību apdraudēt citus".  

"Vairākums cilvēku ir saprātīgi, izvairās no kontaktiem, tikai tā mēs varam tikt uz priekšu. Klausoties noliedzējus, arī politiķus, tas ir absurds. Es ceru uz veselīgo sapratni, ka ieklausīsies nevis influenceros, bet speciālistos. Šis vīruss nešķiro cilvēkus pēc vecumiem, man tūlīt būs 80, bet saslimuši ir arī krietni jaunāki. Vai tiešām veselais saprāts neuzvarēs," teica bijušais AP deputāts Aivars Endziņš.

"Nepulcēsimies, neiesim viens otram blakus, neiesim uz veikaliem. Dažkārt pat vienam pašam esot, tu vari būt laimīgs, izcīnīsim šo cīņu ar uzvaru," saka bijusī AP deputāte Velta Čebotarenoka.

"Cilvēkiem, kas netic, varu teikt, tās ir jūsu tiesības. Arī atteikties no ārstēšanas un vakcīnas. Taču ar savu nostāju jums nav tiesību apdraudēt citus, mums ir tiesības prasīt ievērot tos noteikumus, kurus izvirza mūsdienu medicīna," norāda bijušais AP deputāts Georgs Andrejevs.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti