Bijušais Rīgas Centrāltirgus šefs Abramovs uz apsūdzēto sola jau otrā korupcijas lietā

Latgales priekšpilsētas tiesa decembra nogalē sāka izskatīt Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja (KNAB) sākto lietu par piesavināšanos un ļaunprātīgu dienesta stāvokļa izmantošanu, kurā apsūdzēti pieci cilvēki, tajā skaitā bijušais Centrāltirgus vadītājs Anatolijs Abramovs.

KNAB pērn jūnijā nodeva prokuratūrai lietu par iespējamu nelikumīgu vietu tirgošanu tā dēvētajā Nakts tirgū, lūdzot apsūdzēt tajā bijušo Centrāltirgus priekšnieku Anatoliju Abramovu, tirgus darbinieku Vitāliju Litvinu un trīs bijušos tirgus uzraugus.

Tiesu kalendārs liecina, ka  decembrī tiesa sāka izskatīt lietu, kurā apsūdzēti Anatolijs Abramovs, Vitālijs Litvins, Jānis Veners, Jānis Zuševics un Romāns Fjodorovs.

Apsūdzības izvirzītas par piesavināšanos, ja tā izdarīta lielā apmērā, un par dienesta stāvokļa ļaunprātīgu izmantošanu.  

Jau ziņots, ka 2017. gada pavasarī tiesa sāka skatīt lietu, kurā par kukuļņemšanu ir apsūdzēts pēdējo dažu gadu laikā divas KNAB aizturēšanas piedzīvojušais kādreizējais Centrāltirgus vadītājs Anatolijs Abramovs. Pēc pirmās aizturēšanas viņš gan turpināja sniegt padomus valdei.

Arī otrajā kukuļošanas lietā KNAB aizturēja Abramovu, un viņa kabinetā tika veikta kratīšana.

Abas lietas tiesa turpinās izskatīt martā.

0 komentāri
Pievienot komentāru
Komentēt vari ar kādu no saviem sociālajiem profiliem
Latvijā
Ziņas
Jaunākie
Populārākie
Interesanti