Dienas ziņas

PNB klienti Liepājā veido garas rindas pie citu banku filiālēm

Dienas ziņas

Pievadceļu pieslēgumi bremzē investīciju piesaisti

Labdarības koncerts Bārbeles zēnu skolas attīstībai

Bārbeles zēnu skolas attīstībai rīko labdarības koncertu

Nedēļas nogalē akcijā “Uzcel savu skolu” jau otro reizi tika vākti ziedojumi Bārbeles zēnu pamatskolas attīstībai. Šoreiz labdarības koncerta apmeklētāji saziedojuši vairāk nekā 1200 eiro. Tie tiks ieguldīti skolas parka piemērošanai sportiskām aktivitātēm un strauta sakārtošanai, kas nākotnē ļaušot skolēnus iepazīstināt arī ar akvakultūru.     

Bārbeles zēnu pamatskola “Saknes un spārni” ir priestera un sociālā pedagoga Andreja Mediņa lolojums. Atšķirībā no citām pamatskolām šeit līdztekus mācību procesam, kurā tiek izmantoti Montesori pedagoģijas principi, zēni apgūst arī dzīves prasmes un mācās novērtēt ģimenes vērtību.

Par savu to sauc tie vecāki, kuri uzskata, ka viņu bērnam nav piemērota klasiskā izglītība.

“Tur tā lieta, ka tā ir privāta pieeja un mazas klases, nevis tā, ka ir viens standarts un viss, bet pieņem to, ka var domāt arī ārpus rāmjiem un var domāt arī citādāk,” atzina trīs skolēnu tēvs Agnis Bušs.

Lai gan skola ir pārmainījusies ne tikai vizuāli, bet arī ieguvusi akreditāciju, un panākumus guvuši arī jaunie lidmodelisti, skolas izveidotājs atzīst, ka izdevies ir tikai nedaudz un darāmā vēl esot ļoti daudz.

“Es esmu dzimis dvīņu zvaigznājā, un vismaz tā tauta runā... es nekad nebūšu mierā, jo es zinu, ka visas lietas var daudz vairāk, un mana tā lielākā vajadzība ir tas dziļums, lai ir tas dziļums, tas īstums tajā visā,” atzina Andrejs Mediņš.

Vairums skolas un teritorijas labiekārtošanas darbu veikti pašu rokām, bet finansiālam atbalstam jau pagājušajā gadā tika uzsākta akcija “Uzcel savu skolu”. Šogad tā tiek turpināta. Jau otro gadu uz labdarības koncerta skatuves kāpj bērnu vokālā grupa “Dzeguzīte'”.

“Pirmajā gadā mēs atbraucām, un te bija tāda, teikšu godīgi, diezgan noplukusi mājiņa un viss. Bet paskatieties tagad, kas ir sanācis, un mēs esam laimīgi, ka mēs varam piedalīties, ka mūs uzaicināja,” sacīja bērnu vokālā ansambļa ''Dzeguzīte'' vadītāja Zigda Martinsone.

Šā gada labdarības pasākumā saziedotie līdzekļi tikšot izmantoti strauta sakārtošanai, kas ļaušot attīstīt arī zivju dīķus skolēnu apmācībai akvakultūrā un skolas parka labiekārtošanai.

“Mums vēl ir ļoti, ļoti jāaug. Mums tiešām vēl ir daudz jādara. Ne jau tāpēc, ka te būtu bijis aizlaists vai nolaists, bet tikai sakoptā vidē var izaugt sakopti, gaiši cilvēki,” uzsvēra Andrejs Mediņš.

 Labdarības akcijā šim mērķim saziedoti 1225,78 eiro.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti