Atstādina Jelgavas novada domes vadītāja vietnieci

Jelgavas novada dome piektdien ārkārtas sēdē no amata atbrīvojusi priekšsēdētāja vietnieci sociālajos, izglītības un kultūras jautājumos Aiju Tračumu, un nolemts arī likvidēt šo amatu.

Pati Tračuma debatēs pauda viedokli, ka balsojumu ietekmējusi viņas nostāja pret iecerēto akumulatoru rūpnīcu Kalnciemā, savukārt lēmuma ierosinātāji uzsvēra, ka lēmuma pamatā ir politiķes lojalitātes jautājums koalīcijas balsojumos.

„Šodien domes ārkārtas sēdē, sešu deputātu risināta, notika lēmumprojekta izskatīšana saistībā ar Aijas Tračumas atcelšanu no amata un arī šī priekšsēdētāja vietnieka amata likvidēšanu. Ja jāmin argumentācija – loģiski, ka rosinātais iemesls vairāk bija politiskā lojalitātes un tādas koalīcijas vienotās taktikas piesaukšana, minot, ka Tračumas kundze ne vienmēr ir bijusi politiski lojāla un varbūt saistībā tieši ar lēmumiem, kas skar akumulatoru rūpnīcas izveidi Kalnciema pagastā; tomēr tāda konsekventi negatīva nostāja,” stāsta Jelgavas novada domes pārstāve Dace Kaņepone.

Viņa arī norādīja, ka par amata likvidēšanu raisījušas debates – vairāki deputāti mudinājuši izvērtēt, vai tas ir lietderīgi un nav pārsteidzīgi, tomēr kopējais lēmums – ar 13 balsīm par un trim pret – ir amatu likvidēt.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti
Latvijā
Ziņas
Jaunākie
Interesanti