«Aizliegtais paņēmiens» palīdz pieķert no Spānijas ievesto nelegālo konservu tirgoni

Pēc LTV raidījuma “Aizliegtais paņēmiens” informācijas, Pārtikas un veterinārais dienests sāk administratīvo lietu par nelegālo dažādu no Spānijas ievesto pārtikas produktu tirdzniecību.

Pētot tunča konservu piedāvājumu, LTV raidījums “Aizliegtais paņēmiens” secināja, ka tunča konservus tirgo arī portālā ss.com, tie esot vesti tiešā ceļā no Spānijas.

Raidījuma pārstāvis sazinājās ar pārdevēju un sarunāja satikties Rīgā, Purvciemā, pie Mēbeļu nama. Pārdēvējam konservi bija sakrauti autobusā, un norēķini bija skaidrā naudā.

Turklāt izrādījās, ka piedāvājumā ir arī citi pārtikas produkti.  Tirgotājs tos piegādā no Spānijas, “es tur kombinēju ar citām lietām, un tad pazīstami tālbraucēji brauc, un viņiem iekrauj, tātad nu pats to daru”, stāstīja pārdevējs.

Piedāvājumā - tunči, mīdijas, kalmāri, pastēte, papriciņa.

Raidījums ziņu par to, kas šādā veidā tiek pārdoti pārtikas produkti, nodeva Pārtikas veterinārajam dienestam (PVD), kas reaģēja diezgan ātri.

PVD sadarbībā ar Valsts policijas ekonomisko noziegumu apkarošanas pārvaldi pārbaudīja šo tirgotāju, tai skaitā veica tunču konservu kontrolpirkumu. Šo darbību rezultātā tika konstatēts, ka produktu tirdzniecību veic persona, kas savu darbību nav reģistrējusi PVD  un realizē nezināmas izcelsmes produkciju (nevar uzrādīt izcelsmi apliecinošus dokumentus, jo it kā tos iegādājies ceļojuma laikā Spānijā) bez marķējuma valsts valodā.

Par to tagad sākta administratīvā lieta.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Latvijā
Ziņas
Jaunākie
Interesanti