Panorāma

Atklāta izstāde „1914"

Panorāma

Obligātais eksāmens sekmes matemātikā nav uzlabojis

S.Āboltiņa nekandidēs uz eirokomisāra amatu

Āboltiņa neplāno pretendēt uz eirokomisāra amatu

Partijas "Vienotība" priekšsēdētāja Solvita Āboltiņa, uzrunājot partijas kongresa biedrus, apliecināja, ka plāno turpināt savu darbu Latvijā un nepretendēs uz eirokomisāra amatu.

Ābotliņa šodien partija kongresa uzsvēra, ka viņa uzņēmusies gan Saeimas, gan "Vienotības" priekšsēdētājs pienākumus un šis būs "svarīgs un izšķirošs gads".

Šie pienākumi esot Āboltiņas "nemainīga prioritāte". Tāpēc viņa apliecināja kongresa dalībniekiem, ka neplāno kandidēt Eiropas Parlamenta (EP) vēlēšanās un nepretendēs uz eirokomisāra amatu.

"Esmu droša, ka "Vienotība" apliecinās savu profesionalitāti un darbspējas arī Eiropas līmenī. Tomēr, ņemot vērā, ka šajā kontekstā nereti izskanējis arī mans vārds, vēlos vēlreiz apliecināt, ka esmu uzņēmusies gan Saeimas spīkera pienākumus, gan "Vienotības" priekšsēdētājas amatu, un mēs zinām, ka šis gads mūsu organizācijai būs ļoti nozīmīgs, tam jāvelta daudz darba un pūļu. Šis darbs ir mana nemainīga prioritāte," sacīja Āboltiņa.

Iepriekš neoficiāli bija izskanējis par to, ka Āboltiņa ir viena no potenciālajiem pretendentiem uz eirokomisāra amatu.

Savukārt pēc premjera Valda Dombrovska ("Vienotība") demisijas neoficiāli izskanējis, ka par nākamo eirokomisāru varētu kļūt viņš. Tāpat paredzēts, ka viņam būs pirmais numurs "Vienotības" sarakstā EP vēlēšanās.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Latvijā
Ziņas
Jaunākie
Interesanti