Darbu meklējošos jauniešus aicina iepazīties ar piedāvājumiem «Darba Tinderī»

Sadarbībā ar Latvijas Universitātes Karjeras centru ceturtdien, 28. septembrī, uz mēnesi tiek atklāta sociālā uzņēmuma "Visas iespējas" radītā tiešsaistes darba meklēšanas platforma jauniešiem "Darba Tinderis", kur bez maksas iespējams atrast darba piedāvājumus, informēja "Visas iespējas" pārstāvji.

"Darba Tinderis" radīts ar mērķi atvieglot darba meklēšanas procesu jauniešiem, tos vienojot ar uzņēmumiem, kuri vēlas dot iespēju tiem, kuriem nav lielas pieredzes bagāžas izvēlētajās darba jomās un kas meklē elastīgākus darba piedāvājumus. Tā kā "Darba Tinderis" šoreiz tiek atklāts, sadarbojoties ar Latvijas Universitāti, uzņēmums "Visas iespējas" nodrošinājis, lai platformā būtu pieejami darba piedāvājumi, kas apvienojami ar studijām. 

"Visas iespējas" skaidroja, ka "Darba Tinderis" interesantā veidā, līdzīgi iepazīšanās lietotnēm, risina darba meklēšanas jautājumus. Lai aizstātu vairākkārtēju CV vai motivācijas vēstuļu veidošanu, dalībniekiem jāreģistrējas platformā un jāizveido darba meklētāja profils, norādot savas vēlmes un prasmes. Balstoties uz norādīto profilā, "Darba Tindera" algoritms dalībniekam piedāvā tam atbilstošākās vakances. Kandidāts no tām izvēlas sev tīkamākās, ko savukārt redz uzņēmumi. Ja uzņēmums un kandidāts izteikuši apbusēju interesi, veidojas saderība, kam seko nākamais solis – platformā iespējams uzreiz ērti sarunāt tiešsaistes tikšanos ar potenciālo darba devēju.

"Darba Tinderis" darbosies no 28. septembra līdz 27. oktobrim. Pasākumā aicināts piedalīties ikviens darba meklētājs.

Pirmajā "Darba Tinderī" bija reģistrējušies 1500 jaunieši un 47 uzņēmumi, kas vēlējās dot darbu jauniešiem. 75% jauniešu, kā arī uzņēmumu pauduši, ka šī platforma atvieglo darba meklēšanas un darbinieku atlases procesu, liecina uzņēmuma "Visas iespējas" dati.

"Visas iespējas" ir sociālais uzņēmums, kurš, uzturot platformu "visasiespejas.lv", īstenojot apmācības, izglītojošus projektus un pasākumus, vēlas atbalstīt jauniešus to profesionālo gaitu uzsākšanā, kā arī personīgās izaugsmes veicināšanā. 

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti