Partiju apvienība «Attīstībai/Par!» nomainījusi nosaukumu uz «PLI»

Partiju apvienība "Attīstībai/Par!" (AP) nomainījusi nosaukumu uz "PLI", tādējādi iedzīvinot jau decembrī pieņemto lēmumu, ka turpmāk katra no apvienības partijām strādās "patstāvīgi", skaidroja "PLI" līdzpriekšsēdētājs, partijas "Kustība "Par!"" valdes loceklis, izpilddirektors Miks Celmiņš.

Jaunais nosaukums "PLI" apzīmē partiju apvienību veidojošo partiju pirmos burtus – "Par!", "Latvijas attīstībai" un "Izaugsme".

"Kustība "Par!"" augustā sāks spriest par iespējamo dalību nākamā gada Eiropas Parlamenta (EP) vēlēšanās. Atbilstoši pašreizējai virzībai neizskatās reāli partijai EP vēlēšanās startēt partiju apvienības sastāvā, atzīmēja Celmiņš.

Viņš skaidroja, ka partiju apvienībā tiek risinātas administratīvas lietas, "operacionāli pārrunājam liberālo domu", bet kopīga politiskā darbība netiek koordinēta.

"PLI" valdē ir partiju apvienības divi līdzpriekšsēdētāji — Celmiņš un "Latvijas attīstībai" valdes loceklis Artūrs Toms Plešs, kā arī valdes loceklis, Ķekavas novada domes un "Izaugsmes" priekšsēdētājs Juris Žilko.

KONTEKSTS:

2022. gada 14. Saeimas vēlēšanās "Attīstībai/Par!" nepārvarēja 5% barjeru iekļūšanai parlamentā. Pēc neveiksmes apvienībā ietilpstošās partijas nolēma iet katra savu ceļu.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti